Wpis z mikrobloga

@Sauzer: o stary, jak szanuję. Dla mnie były trochę za drogie, szczególnie jak skończyły powyżej 20 zł. Ostatnio trafiłem w antykwariacie, gigant po 2zł megagiga po 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby dla bratanic kupuję, ale co przeczytam to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sauzer: kiedyś miałam znajomego który też je zbierał. Miał może jedną dziesiątą tego co ty a i tak byłam pod wrażeniem. W tym przypadku jestem aż w szoku :D gratuluję kolekcji
  • Odpowiedz
@Sauzer: Świetna, bardzo lubiłem giganty, chociaż ich nie kolekcjonowałem. Najbardziej w pamięci zapadł mi taki jeden chyba z okolic 2006 roku i Mistrzostw Świata w nogę. Czytałem go kilka razy i była w nim historia o tym, że (chyba) Donald miał grać jako dubler jednego z profesjonalnych kaczych piłkarzy :D Kwanaldo czy Kwanaldinho, coś takiego :D Gigant miał (chyba) zieloną okładkę, gdybyś odnalazł go w swojej kolekcji i wstawił tutaj
  • Odpowiedz
@Sauzer: ktoś tu miał dzianych starych xD
Szanuję i zazdroszczę tej kolekcji. Kiedyś zbierałem Kaczory Donaldy i też miałem tego trochę, ale niestety te "gazetowe" komiksy dość szybko się zużywały.
  • Odpowiedz