Wpis z mikrobloga

1095 dni mija odkąd polka mnie zniszczyła i uszło jej to na sucho. Nie bierzcie się za polki ostrzegam jeśli chcecie zostać przy zdrowych zmysłach wyjeżdżajcie z kraju w poszukiwaniu dziewcząt zza granicy póki jeszcze możecie. Ja już nie mogę bo odebrała mi wszystko a najważniejsza rzecz jaką straciłem to motywacja wola życia i samoocena. #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #feels #polki
  • 19
@sebe: polecam wyjechać do Arabii Saudyjskiej. Jest to obecnie najlepszy kraj żeby znaleźć żonę a prawo panujące w nim pozwoli ci mieć pełną władzę nad tym co ugotuje ci na obiad. Wyjedź już dziś!
@sebe: dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) też kiedyś wyjadę do Japonii bo chłopcy są chociaż kawaii a nie takie Polaczki z zakolami i zarostem jak na dupie a w dodatku ambitni i pracowici mają większe ambicje niż wyjechać nad morze na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebe: heh, człowieku, ale "polka" to jest jakiś uwarunkowany genetycznie kolektyw?
Pomyśl, że dziewczyny różnią się od siebie tak bardzo, a może nawet i bardziej niż faceci między sobą charakterami.

To źle że rozciągasz swoje pourazowe emocje na wszystkie polki.

ambitni


@Marasmeus: może jeszcze romantyczni? Co xDDDDDDDDD
Zapieprzać po 12/7 to nie są żadne ambicje, tylko brak rozumu i godności człowieka.