Wpis z mikrobloga

Mireczki, graliście może IF Fernandinho lub upgraded kante? Mam trójkę w środku: Swap Henderson, Sif Alli i Sif Mooy - tym ostatnim gram już tak długo, że mnie zmęczył i chce go zmienić. Macie jakies doswiadczenia z Kante i Fernandinho? Może ktoś jeszcze inny? Np. Baby Blanc.
#fut
  • 4
@DramaMaker: mam baby blanca od pewnego czasu i cóż. Nie bardzo rozumiem zachwytu nad tym piłkarzem. Fakt ma mecze kosmiczne ze mimo średniego strzału huknie z dystansu czy tez odbierze jakaś piłkę ważąca w zasadzie o stuprocentowym golu dla przeciwnika, ale. No wlasnie ale. W większej ilości moich meczy jest lekko mówiąc średni. Czesto potyka się o własne długie nogi, jak już odbierze w jakis sposób piłkę to bardzo ale to
@DramaMaker: Nie grałem IF Fernandinho, bo jest trochę drogi. Jeśli chodzi o jego zwykłe karty to mam w składzie 85 - jak dla mnie nie różni się znacząco od wersji 82. Niestety na ten etap gry jest już trochę słabo. I chcę go właśnie wymienić na Hendersona 84. Co możesz powiedzieć o tej karcie?
IF Fernandinho ma dużo lepsze staty od karty 85 - ludzie mówią, że dzik. Tylko że grając
@matiss947: pozostają mi testy w takim razie :D bo chyba w tej cenie lepiej wziąc kogo innego niż Blanca

@ghost1511:
Grałem Fernandinho 85 i jego stamina mnie dobijała poza tym był dobry we wszystkim i w niczym. Henderson hmm...lubie zawodnikow w srodku pola z H/H i staminą, która pozwala im sobie z takimi ratami radzić. Na ten moment wole go od Sif Mooya, bo jest doskonałym łącznikiem pomiędzy obroną a
@DramaMaker: U mnie Fernandinho wchodzi z ławki, więc stamina nie ma znaczenia. U mnie na CDM zaczyna urodzinowy Toure ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak jak wspominałem - Fernandinho przestał u mnie robić jakąkolwiek różnicę - równie dobrze mógłbym grać tam Bakayoko, przynajmniej wiedziałbym że mam spokój w defensywie ;)

Lingard albo KDB jako trzeci CM.


Wszystko zależy od stylu i umiejętności - u mnie lepiej działa