Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to co widzę. Tag #dupeczkizprzypadku obserwuje ponad 700 osób, a jak jakaś różowa oburzyła się (może zbyt przesadnie, ale najbardziej słusznie) to ja tutaj stuleje zjechały :/
Rozumiem wrzucać zdjęcia lasek z neta, ale robić zdjęcie tylka obcej kobiety z przyczajki i później ku uciesze innych wrzucać do neta to już naprawdę trzeba mieć coś z głową.

Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził. I tak, sądząc po tym co robi byłoby to jedyne i najlepsze doświadczenie erotyczne w jego życiu.

Serio, weźcie się ogarnijcie.

#takaprawda #bekazpodludzi
  • 123
  • Odpowiedz
Osoby z tego tagu faktycznie są na nowym poziomie #!$%@? i w #!$%@? mam jak to argumentujesz stulejo. Tyle wam zostało.
  • Odpowiedz
@PainItBlack: człowieku weź się uspokój. Też uważam to zjawisko za co najmniej dziwne, ale wrzucasz sobie tag na #czarnolisto i masz to (nomen omen) w dupie. A Ty się napinasz jak plandeka na żuku i rzucasz jakieś groźby xD Robienie takich zdjęć nie jest karalne. Wątpliwe moralnie? Owszem. Ale Ty chcesz umoralniać wszystkich na siłę? Odpuść.

Parafrazując cytat z kultowego filmu- "to tylko zdjęcie kawałka dupy, a ty
  • Odpowiedz
@PainItBlack: #!$%@? w całą akcję, ale beka z tych pseudo obrońców

Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził.

Taaa już to widzę XDD gówno byś zrobił
  • Odpowiedz
@PainItBlack: Przecież nie wklejają twarzy, nikt tych lasek nie rozpozna. Wygląd zdjęcia jasno wskazuje, że zostało zrobione z ukrycia więc nawet jakby jakimś cudem ktoś taką rozpoznał to nie ma prawa jej niczego zarzucić. #!$%@?ąc od tego, że to skrajna forma #!$%@? - krzywdy nie robią. Nawet fajnie, że się zebrali do kupy, przynajmniej łatwo można odróżnić frajerzynę od normalnego mirka.

Kolejny raz widzę jak ktoś się napina i zaczyna
  • Odpowiedz
Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził. I tak, sądząc po tym co robi byłoby to jedyne i najlepsze doświadczenie erotyczne w jego życiu.


@PainItBlack: Gówno byś zrobił. Jesteś tylko zwykłym anonimowym internetowym białorycerskim prawiczkowatym napinaczem.
  • Odpowiedz
@PainItBlack: pewnie nawet mój niebieski miałby w dupie jakbym tu wylądowała, bo sam się jara nimi XD
Dla mnie to tez jest chore. Ale no nic nie poradzisz, jak faceci maja penisa zamiast mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Violetowy: już kilku pisało, nawet na priv, chcesz się przekonać co bym zrobił zapraszam, dawno się z nikim nie szarpałem, w zasadzie odkąd skończyłem na Ruch jeździć i trochę mnie nosi
  • Odpowiedz