Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to co widzę. Tag #dupeczkizprzypadku obserwuje ponad 700 osób, a jak jakaś różowa oburzyła się (może zbyt przesadnie, ale najbardziej słusznie) to ja tutaj stuleje zjechały :/
Rozumiem wrzucać zdjęcia lasek z neta, ale robić zdjęcie tylka obcej kobiety z przyczajki i później ku uciesze innych wrzucać do neta to już naprawdę trzeba mieć coś z głową.

Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził. I tak, sądząc po tym co robi byłoby to jedyne i najlepsze doświadczenie erotyczne w jego życiu.

Serio, weźcie się ogarnijcie.

#takaprawda #bekazpodludzi
  • 123
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_zielony: jakie ma znaczenie staż? Pomyśl - przychodzisz "nowy" do pracy, szkoły, klasy {tu wpisz grupę społeczną}. Nie wydaje Ci się, że jako "nowy" powinieneś bardziej dostosować się do panujących zasad, niż mówić wszystkim jak mają się w tej grupie zachowywać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

"jak widać większość ma to samo zdanie" - a skąd masz tak zaawansowane statystyki? z moich danych wynika, że większość jest
  • Odpowiedz
@czarnyzlybogdan: Nadal... szerzej spoglądaj na świat, bo widzę że nadal nie potrafisz wyjść z klapek na oczy. Tak tak, od razu zakładam konta wszędzie gdzie wchodzę. Ehh, co za logika.
Co mnie obchodzi twoje zdanie. Jednak plusy swoje robią. Więc tak - jest to większość. To banuj, banuj, a ogladaj i wal sobie do przypadkowych kobiet. Trochę moralności i obłudy. Jak widać brakuje tego wszystkim spod tego tagu.

Jak ktoś
  • Odpowiedz
@PainItBlack w pełni się z Tobą zgadzam. Jakiś czas temu ktoś wrzucił zdjęcie jakieś różowej z ulicy to każdy go od stuleji zwyzywał a dziś prawie nic. Gimby się zleciały i mamy co mamy...
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_zielony: gościu... z tego co widzę albo jesteś jeszcze bardzo młody wiekiem i nie rozumiesz co się do Ciebie mówi, albo specjalnie trollujesz, albo po prostu jesteś jakiś głupi xD bo ja o jednym, a Ty o drugim... ostatni raz wypunktuje kilka błędów logicznych, bo dyskusja z osobą używającą słów "co mnie obchodzi twoje zdanie" nie ma najmniejszego sensu...
1. Jeżeli już rozmawiasz z kimś w internecie, szanuj go -
  • Odpowiedz
@PainItBlack: problem w tym, że to nie Ty ustalasz, co społecznie akceptowalne. Ba, jest wiele zjawisk społecznie akceptowalnych tylko częściowo lub tylko w niektórych regionach (tak jak w tym przypadku). Więc czemu to akurat Ty i Twoje środowisko, a nie np. babcia z warzywniaka, czy seba z gimbazy ma ustalać, co jest społecznie akceptowalne, a co nie? Tego nie pogodzisz, w szczególności jeżeli jest to legalne z kilku względów. A
  • Odpowiedz
No pomyślcie, do tej pory ktoś zrobił komuś zdjęcie w tramwaju (najczęściej wykopkowi, żeby go pozdrowić),


@NAGI: co???? Xddddd ty masz konto na jakimś koreańskim wykopie? Robienie fot z przyczajki słuzyło tylko po to zeby wyśmiać czyjś ubiór
  • Odpowiedz
@Flypho: Ty masz problem z myśleniem.
@PainItBlack: jak nie robili zdjecia dup to wiekszosc komentarzy było "nie rob zdjeć przypadkowej osobie". ale jak jest juz damska dupa to DAWAJ MATI ROBIMY TAG
  • Odpowiedz
@PainItBlack #!$%@? od kilku godzin debatujesz przechwalasz się jaki to nie jesteś kozak i rycerz razem ze swoją dupeczka. Prawda jest taka że jakby tak było miałbyś #!$%@? w ten tag, w odpisywanie innym patolom a już na pewno w groźby ustawki buahahahaha. Żenada czlowieku
  • Odpowiedz
@PainItBlack to tym bardziej jesteś #!$%@? skoro tak spinasz dupę na portalu z gówno obrazkami będąc dorosłym facetem. I niewiem czy chwalisz się czy zalisz swoimi osiągnięciami, ale w dzisiejszych czasach to co wymieniłeś to żaden wyczyn chłopcze.
  • Odpowiedz
@kfffasny: nie chwalę, tylko uświadamiam Ci, że nie tylko dzieci się spinaja, to raz, a dwa to, że jest to portal ze śmiesznymi obrazkami nie oznacza, że musi być on zupełnie bez poziomu, a takie tagi go obniżają
  • Odpowiedz
doceniać tyłek mojego różowego będę tylko ja, ty co najwyżej popatrzeć i płakać w poduszkę że go nigdy nie dostaniesz. Znalazłbym tu jej zdjęcie to wrzucający by zębów w Bombasie szukał.


@SpookySkele: #!$%@? bys zrobił, kozak w necie #!$%@? w swiecie
  • Odpowiedz