Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to co widzę. Tag #dupeczkizprzypadku obserwuje ponad 700 osób, a jak jakaś różowa oburzyła się (może zbyt przesadnie, ale najbardziej słusznie) to ja tutaj stuleje zjechały :/
Rozumiem wrzucać zdjęcia lasek z neta, ale robić zdjęcie tylka obcej kobiety z przyczajki i później ku uciesze innych wrzucać do neta to już naprawdę trzeba mieć coś z głową.

Pisze to jako niebieski. Jakbym zobaczył, że jakiś przegryw robi zdjęcie tylka mojej kobiety to bym mu ten telefon w dupę wsadził. I tak, sądząc po tym co robi byłoby to jedyne i najlepsze doświadczenie erotyczne w jego życiu.

Serio, weźcie się ogarnijcie.

#takaprawda #bekazpodludzi
  • 123
  • Odpowiedz
@PainItBlack: ja tam mam #!$%@?, robienie zdjęć z ukrycia jest żałosne i oni raczej o tym wiedzą, gdyby potrafili znaleźć dziewczynę to by w głowie im takie głupoty nie siedziały, a tak to zrobili sobie kółko wzajemnej adoracji i cieszą się jak dzieci z nowej zabawki. Jeśli ktoś zrobi zdjęcie mojej dziewczyny to niech sobie nawet wali do tego zdjęcia całymi dniami, a nawet niech wydrukuje i sobie do portfela
  • Odpowiedz
@5318008: tylko boje się, że dając im przyzwolenie na coś takiego będą próbowali innych rzeczy, bo umówmy się, robienie zdjęć tyłkom obcych lasek nie jest normalne, więc oni też nie są
  • Odpowiedz
@PainItBlack: nie będą robili bo nie mają odwagi, oni są już czerwoni i mokrzy od samego robienia zdjęcia, a gdyby tak zapomnieli flasha wyłączyć to by szybciej uciekali niż niejeden zawodowy biegacz i myślisz, że takie osobniki zrobią coś poważniejszego? NA PRZYKŁAD DOTKNĄ PUPĘ? xD
  • Odpowiedz
@Eoon: Chorzów, 17, poniedziałek. Dam znać na priv jaka ulica w poniedziałek. Jak Cię nie będzie to Cię znajdę. Mam sposoby :) jak przez miesiąc nie będziesz mógł mówić to #!$%@? przed sądem zrobisz :) poza tym, ciocia bradca prawny, kuzyn policjant w Katowicach. Czuję się dosyć pewnie.
Odblokuj priv
  • Odpowiedz
  • 0
@PainItBlack Radca prawny, policjant XDDD no elita nie powiem XD Żeby sie czuć pewnie musisz znać kogoś z góry a ja takowe osoby znam. Wiesz co, przyjedź do mnie, nie bede sie fatygowal.
  • Odpowiedz
@Bonzai5: daj spokój, 4 który do mnie sapie, ale jak bardzo chętnie bym się spotkał i wyjaśnił manualnie to cisza. Nie jestem agresywny. Wyraziłem swoje zdanie o tagu i ludziach, którzy się nim podniecają, a w odpowiedzi fala agresji. Tylko że słownej. A ja nie mam 5 lat żeby się przekrzykiwać. Chcą, możemy to wyjaśnić po męsku.
  • Odpowiedz
@jurek-xd: 182 cm, 92 kg. Siłka od 5 lat. Rok treningów boksu tajskiego dopóki się nie przeprowadziłem. 5 lat jezdzenia na mecze Ruchu na sektor 8 i 9. Myślę że jakbym Ci #!$%@?ął to by Ci się oranżada z komunii odbiło
  • Odpowiedz
jesteś taki prawy i moralny. Prawdziwy rycerz na białym koniu.


@ZjadaczTrujki: Przecież on ma rację i to nie jest białorycerzenie, tylko zwykła przyzwoitość. Mam nadzieję, że któraś z dziewczyn się dowie, zidentyfikuje, zaloży sprawę i się skończy branzlowanie przegrywów do zdjęć z przyczajki.
Jeszcze niedawno wykop wyśmiewał robienie ludziom zdjęć z ukrycia w celu komentowania, a teraz co się porobiło...
  • Odpowiedz