Wpis z mikrobloga

W lipcu lecę na wycieczkę po Azji, ogólnie wyjdzie mnie to ok. 20k pln za całość. Na przerwie w pracy jakoś ten temat wyszedł i powiedziałem o tym. Ludzie w podobnym wieku do mnie (ja mam 22 lata) mówili, że to głupota tyle wydawać na jakieś wycieczki, że za to można kupić coś co mi się przyda, albo (mój osobisty hit), że lepiej odłożyć do wpłaty własnej XDDDDDD Mi nawet nigdy przez myśl nie przeszło branie hipoteki, bo to głupota, a tu mi sugerują, żeby odkładać na wpłatę własną. xDD

Ja p------ę, jak można być takimi robakami XD. Aż mi się przypomina pasta o januszu pawlaczu xDD No w-------m się niemiłosiernie takim cebulactwem, że chyba dzisiaj nie zasnę.

#feels #polska #bekazpodludzi #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@menhelt: co????? Beka z Ciebie typie, bo w c--j przeplaciłes.

Do Azji lata sie za 2k, a jak możesz sobie poczekać i Ci się nie śpieszy (znaczy, że sam sobie wyznaczasz termin na kilka mieś. do przodu) to i da się trafić w promocji 1600 cebulionow za podróż w dwie strony.
  • Odpowiedz
@menhelt: za 2200-2300 masz lot Dreamlinerem bezpośrednio z Warszawy do Tokyo lub Pekinu. Stolice Tajlandii chyba też mają. Czasami da sie Dreamlinera LOT-u ustrzelić za 1800 (ale rzadko)*. Oczywiście ceny za podróż w dwie strony.

* - jak chcesz latać premium, choć osobiście wolę przesiadkę w Doha lub Amsterdamie.
  • Odpowiedz