Wpis z mikrobloga

Ale ból dupy, o to, że określiłam nowy pomysł PiSu (bonus za szybkie urodzenie kolejnego dziecka, emerytura dla niepracujących matek z conajmniej 4-ką dzieci itd.) pieszczotliwie KrowaRozpłodowa+ :D Tak, proszę Państwa, fakt jest taki, że PiS uważa Was/Wasze partnerki za krowy rozpłodowe i święte oburzenie za użyte przeze mnie okreslenie tego nie zmieni. Ciekawe, że jakoś czołowi politycy PiSu nie mogą się pochwalić licznym potomstwem. Ale oni przecież są stworzeni do wyższych celów, mnożyć się ma motłoch. I naprawdę wierzycie, że oni to tak dla dobra Polski?? Jedyne kogo takie propozycje są w stanie zachęcić do rozmnożenia się, to niepracującą patologię, której dzieci na pewno nie będą pracować na Wasze emerytury. Mam już jedno dziecko (urodzone za czasów rządów tego złego PO) i musiałabym na głowę upaść, żeby którykolwiek z tych pomysłów zachęcił mnie do następnego. A jeśli jednak najdzie mnie chęć na kolejne dziecko, to pierwsze co zrobię, to wyjadę z tego chorego kraju. I inni bardziej ogarnięci ludzie też wyjadą podnosić wskaźnik demograficzny poza Polską, o ile PiS nie wprowadzi kobietom w wieku rozrodczym zakazu opuszczania kraju. Oszukujcie się dalej i podniecajcie się jaki to wspaniały jest PiS, bo "prorodzinny", a obudzicie się z ręką w nocniku. Chcecie mieć drugą Rumunię z czasów Ceausescu, to będziecie mieć, nawet mi Was nie żal.
#pis #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkatoli #4konserwy #dzieci #rodzina #polityka
C.....C - Ale ból dupy, o to, że określiłam nowy pomysł PiSu (bonus za szybkie urodze...

źródło: comment_ObY6CzVFTYQM3W4aKAr25QN11DHXkrU6.jpg

Pobierz
  • 25
@CelinaC: Nie, nie uważa. W każdym normalnym kraju są takie pieniądze socjalne. Polsa to bieda i to nie tylko mentalna, ale też finansowa. Nie chcesz uchodźców to się mnóż, bo za 30lat nawet na enerytury nie będzie. #!$%@? tylko, że wszystko z podatków które podwyższają na każdym kroku.
Twoje teorie swoje, a wskaźniki demograficzne swoje, jak nic się nie zmieni to do 2100 roku będzie w Polsce tyle ludzi co było w 1900 roku i nic tu po tych twoich rozczulających gadkach o krowach rozpłodowych, dobrze że ktoś wreszcie podjął się zaradzenia temu.


@Droper: ale to nie dziala.
Bo rozmnażać muszą się wszyscy , głównie ci kyorym ta kasa zasadniczej różnicy nie robi.

Dopóki połowa studentek nie będzie uczelni
ktoś wreszcie podjął się zaradzenia temu.


@Droper: A podjął? 500+ warte dwadzieścia kilka miliardów złotych rocznie przyniosło śmieszne 20 tys. urodzeń - a to i tak przy bardzo wątpliwym założeniu, że wszystkie "nadprogramowe" dzieci zawdzięczamy temu programowi, a nie np. ogólnie dobrej koniunkturze gospodarczej i związaną z tym pozytywną sytuacją na rynku pracy.

Wiesz, czego oczekują ludzie, żeby chętnie zdecydować się na dziecko? Pewnej pracy (czego nasza gospodarka nie gwarantuje, bo
@graf_zero: tego to już nie wiem co oni tam mają w głowach, po owocach ich poznamy, narazie zbyt wcześnie żeby to oceniać

@alkan: no tak, zgadzam się, obserwuje temat i nie oczekuje że rozwiążą wszystkie problemy za jednej kadencji bo to niemożliwe, na takie rzeczy potrzeba całych lat, co bedzie dalej zobaczymy.
@CelinaC nie lubię pisu ale coś trzeba zrobić albo 500plus albo opaleni panowie z daleka którzy będą mieli więcej socjalne niż większość starszych osób którzy pracowali i płacili podatki całe życie. Nie wspominając o darmowych mieszkaniach itp. Jak już rzesza wymusi przyjęcie tych panów z daleka to wprowadzi jednakową zapomnę dla nich w całej Unii właśnie z twoich podatków 1000e Więc lepsze chyba te 100e niż 1000e ale to moja opinia