Wpis z mikrobloga

@ma_ruda: no mam nadzieję, że ogarnia, bo dobrego mechanika od PSA w 3mieście to ze świecą szukać... tylko poczta pantoflowa... bo już takich rzeźbiarzy trafiłem, że co jeden, to lepszy...
@ma_ruda: ano właśnie... w Toruniu miałem takich chłopaków uczciwych, dla których mechanika to faktycznie była pasja... a robić na kase nie musieli klientów, bo mieli ich na pęczki. Najlepsi jeśli chodzi o PSA i Renault.
a w Gdańsku szukam szukam i znaleźć nie mogę...
@jirki ten ma ruch, zeby wzial na warsztat moje autko, ktore zepsulo sie w czwartek musialam czekać do kolejnej srody. Sprawdź i daj znać czy spełnił Twoje oczekiwania :) to moj 3 mechanik w 3miescie ;)
Wiesz do takiego wymysłu Francuskiej myśli technicznej potrzeba kogos kto ogarnie takie pomysły jak do ze czasem trzeba pol samochodu rozebrać żeby wymienić żarówkę ;)
@jirki: ja polecam pana Jarka w Gdyni ul.Grażyny 2, mały garaż podejście do klienta jak do rodziny, jest uczciwy i robi do końca choćby nie wiem co. Mapka

U mnie robił wtryski w moim C4 1.6 HDI, zmusił firmę do kupna specjalnej maszyny aby można było przetestować wtryski SIEMENS - nikt nie chciał się podjąć naprawy.

Też ma kolejki :)

@Krige dzięki. Dobrze mieć jakąś baze mechaników w rękawie jak coś. Mam nadzieję, ze do Gdyni nie będę musiał gnać, ale bardzo dziękuję za info, na pewno się przyda :)