Wpis z mikrobloga

@danielemilka: Byłam dzisiaj na pchlim targu we Włocławku. Czegoś takiego, to jeszcze tam nie widziałam. Korek do parkingu był conajmiej 10 razy dłuższy niż zwykle. Tłumy niesamowite. Wszyscy z Lydlów i Pierdonek przenieśli się tam. Nie, nie do Kościołów, nie do parków, na targ xD
  • Odpowiedz
@Dijon: 40 osób odpoczywa sobie teraz z rodzinami korzystając z pogody. Lepiej gdyby siedzieli w sklepie bo Pan musi dopiescic balkon, a w tygodniu nie ma czasu kupić kilka roślin ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@danielemilka: szwagier wpadł, nie ma browarów, tylko na stacji benzynowej, zapchał się odpływ, nie przykleję płytki, nie kupię środków by wydezynfekować odpływ by nie #!$%@?ło. I tak co chwilę coś trzeba dzisiaj a nie ma....
  • Odpowiedz
@Amishia kochana ale ja nie mówię że jestem przeciwko Tobie. Masz rację. Ten zakaz jest idiotyczny. Tylko boli mnie to że burza o to jest ogromna a to że jebią nas na dużo gorszych przepisach że dymają nas na dużo większych obszarqch podatkowych i że wojny są na świecie nikogo nie obchodzi a o jeden dzień wyjęty z zakupów i to rzadziej niż na tydzień jest taka birza.
  • Odpowiedz