Wpis z mikrobloga

@danielemilka: Prawie cały kwiecień #!$%@?. (°° Jako, że niedziela to mój jedyny wolny dzień od rana do wieczora, chciałem dzisiaj do OBI się wybrać, dopieścić balkon kwiatkami i innymi duperelami. Ni #!$%@?, dzięki Pan Jarosław z ekipą i ludźmi nań głosujących. ()
  • Odpowiedz
@Dijon: jak pracujesz od poniedzialku do soboty od rana do wieczora to kiedy masz czas na pisanie syfu na mirko? Ja rozumiem ze komus moga nie podobac zamkniete sklepy w niedziele ale miej ty godnosc czlowieka i nie #!$%@? glupot. Zachowujesz sie jak meska wersja "madki"
  • Odpowiedz
#!$%@? mnie to jak niektorych boli ze kogos wola jest mocniejsza ( mowile tu o kaczynskim) i moze narzucic jakies rozwiazania. I to ze udana niedziela jest zalezna od tego czy jakis sklep jest otwarty. Ludzie! To sa problemy pierwszego swiata, zastanowcie sie jak macie dobrze ze taka blachostka rosnie do roli ogromnego problemu.
  • Odpowiedz
  • 19
@max1983 zaraz Ci barany powiedzą, że Twoja wolnosc nie została ograniczona, tylko sklep jest zamknięty, a to przecież nie ma nic wspólnego z wolnością xD
  • Odpowiedz