Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już pal licho ból d--y OPa, ale z jednym się zgodzę - o formę trza dbać, bo zawały, nadciśnienie etc., to powoli (czy nawet już) choroby cywilizacyjne i co nam po kasie, jak trza na lekarzy wydawać i się męczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla mnie mogłoby być zabawne ze np. Ty nie spędziłaś nigdy 3 dni pod rząd pisząc kod do punktu gdzie sny miałaś zapisane w kodzie.


@michalexpromo: Gardzę atencyjnymi pustakami IQ szympansa ale to już przegięcie w drugą stronę, zatracić się aż tak w programowaniu jakichś kodów to jakaś ciężka stuleja i autyzm.
  • Odpowiedz
Jeszcze nie jestem taka zajebista, ale myślę, że to kwestia czasu, skoro w robocie pracuję nie tylko dla hajsu, ale i własnego zdrowia i rozwoju.


@Nick_Login: wiem, że to bajt, ale taki programista 15k może być dalej programistą nawet jak mu nogi przy samej dupie urwie. Tak samo lekarz (z wyjątkami) czy każdy kto pracuje głównie głową. Za to jeżeli ty spadniesz z rowerka to możesz iść co najwyżej na
  • Odpowiedz
@Nick_Login I co z tego skoro za takie 15k ten programista, po jednej wypłacie może sobie polecieć i zobaczyć najdroższe i najpiękniejsze zakątki świata. I co mu z resztą po twoim super zdrowiu i wysportowaniu ? Jak tobie zależy na długim życiu w zdrowiu, ale nudnym jak cholera ograniczającym się do typowych potrzeb i wegetacji z dnia na dzień to spoko.

Kolejna sprawa jest taka, że nie każdemu zależy aby znaleźć sobie partnera/partnerkę, wbrew pozorom samotność jest czymś do czego można przywyknąć. Ja bym wolał zarabiać 15k i żyć trochę krócej niż ty, bo te twoje sporty może dadzą ci parę lat więcej, a ja będę żył intensywniej i więcej będę miał z życia.

Brat mojego dziadka ma 92 lata, miał raka płuca które mu wycięto, pali p-------y dalej i wali bimber własnej roboty z innymi braćmi 80-latkami w Ustce. Dożyjesz tyle lat dzięki uprawianiu sportu ?
  • Odpowiedz