Wpis z mikrobloga

Chcąc ratować związek, w który wtargnęła nuda i nieco odetchnąć od codzienności zaproponowałem, z tygodnia na tydzień, 5 dni w Gruzji bo tanie bilety i na dowód można jechać. Jej odpowiedź: nie mogę (czytaj: nie chce) wziąć urlopu.
Spoko. Dzisiaj zaproponowałem weekend w Gdańsku. Jutro rano wyjazd, w niedzielę wieczorem powrót. 3 godziny pociągiem. Odpowiedź: we wtorek mam dentystę (!) i lepiej zbierać na majówkę (i tak starczyłoby na jedno i drugie)...


I'm bored...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #podroze #nuda
SlodzeGorzkieZale - Chcąc ratować związek, w który wtargnęła nuda i nieco odetchnąć o...

źródło: comment_ojqGZ73Va0zelBk3vfzwvvZLvWV2gL2n.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Chcąc ratować związek, w który wtargnęła nuda


@wilq32: czyli im się mnie klei, a gość się bardzo stara. To nic nowego i nic normalnego. Sam tego nie uratuje, do związku trzeba dwojga. Mi po prostu żal ludzi którym się chce, a marnują życie z takim meblem czy kulą u nogi - może przesadzam w jego przypadku ale tak to widzę. Albo gość opisał to w taki właśnie sposób. Widziałem takie
  • Odpowiedz
@olszus: Jeśli wydają w klubach tyle co na wyjazd do GDA to mogą być trochę starsi już ;) Tak czy siak wiek chyba nie ma tu do końca wrażenia. Swoją drogą mam wrażenie, że ludzie zatrzymują się mentalnie koło 20-25 a potem już tylko fizycznie starzeją, czasem wśród starych ludzi widzę takie młodzieńcze zachowania, że tylko utwierdza mnie to w tym przekonaniu :P
  • Odpowiedz
@SlodzeGorzkieZale: 9 lat razem po 30. to kobiecie tyka "dziecko" zegar, Tobie do dzieci nie prędko więc porozmawiaj o tym. To tak na poważnie. Jak ona jest po 30. to powinno być to dla Was oczywiste.

"mamę oczukasz, tatę oszukasz ale natury nie oszukasz" tak to leciało? Wiem, że w innym kontekście ale tu pasuje jak ulał.

Ja też jestem grubo po 30 i nie chcę mieć dzieci. Nie planujemy
  • Odpowiedz
@olszus: Ona ma równo 30 i pytałem miesiąc temu czy aby nie myśli o dzieciach żeby nie przespać momentu to twierdzi, że jeśli w ogóle to jeszcze 2-3 lata. Nie naciskam bo od początku byliśmy zgodni, że nie chcemy dzieci, a mój instynkt rodzicielski nie istnieje z czego tajemnicy nigdy nie robiłem.
  • Odpowiedz
że jeśli w ogóle to jeszcze 2-3 lata


@SlodzeGorzkieZale: ale jesteście po ślubie? jeśli tak coś mi to wygląda na moment gdzie: "teraz bardzo chcę kota/psa", potem będzie "chcę dzidziusia".

Bo jak nie to chyba czeka na ślub, a potem na dzieci.
  • Odpowiedz
monotonia was męczy.


@wypokk: ale on zaproponował wyjazd do Gruzji, jak oni nie mieszkaja w Turcji przy granicy z Gruzją to argument o monotonii jakoś mi nie pasuje.
  • Odpowiedz
@olszus: Pewnie coś w tym jest. Psa już mamy.( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś jej powiedziałem, że do 30 nie zamierzam się hajtać. Najpierw się ustawiamy, później zakładamy rodzinę. Ustawianie nadal trwa... ale, ale. zacząłem od weekendu w Gdańsku, a ty mnie w żeniaczkę wpychasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@SlodzeGorzkieZale ja tu widzę że po prostu przegniła w domu. Bierz wycieczkę i po prostu ją zmuś, pewnie z czasem zmieni zdanie i nie pytaj czy chce tylko tak ma być. Ciesz się że w ogóle masz z kimś od czasu do czasu jeździć bo ja bardzo lubię takie wypady a nigdy nie miałem z kim jechać :(
  • Odpowiedz