Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki z #warszawa oraz #poznan

Nie musicie długo pracować na swój sukces ( ͡ ͜ʖ ͡) #pdk

Powracamy do aktywności na Wykopie i na dobry początek mamy dla Was #rozdajo !
Wśród plusujących ten wpis, rozlosujemy 3 vouchery o wartości 30 zł na przejazdy autami 4mobility, ważny do końca kwietnia.

- Plusujemy ten wpis, losowanie jutro (tj. 14.04.2018) o godz. 15:30.
- Mamy trzy vouchery, więc wygrywają trzy osoby
- Losuje Mirkorandom


Dla tych którzy nas jeszcze nie znają, kilka słów o nas:
Jako pierwsi udostępniliśmy w Warszawie usługę carsharingową – oznacza to, że możesz wypożyczyć u nas auta na minuty. I to nie byle jakie auta! Na tle konkurencji, wyróżniamy się naszą flotą:
możecie korzystać m.in. z BMW 1, BMW 3, BMW i3, Audi A3 czy Audi Q3 – i to wszystko od 18 roku życia, bez minimalnego okresu posiadania prawa jazdy! Do tego cały wynajem i proces rejestracji odbywa się poprzez naszą aplikację mobilną.
Na razie działamy na terenie Warszawy i Poznania, ale cały czas rośniemy.

Aby móc skorzystać z vouchera, należy posiadać zweryfikowane konto w aplikacji 4mobility carsharing.

#carsharing #samochody #4mobility
4Mobility - Drogie Mirki i Mirabelki z #warszawa oraz #poznan 

Nie musicie długo p...

źródło: comment_H65N8s1804A2GwLjvCvhh8S8tHKuL7De.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
możecie korzystać m.in. z BMW 1, BMW 3, BMW i3, Audi A3 czy Audi Q3 – i to wszystko od 18 roku życia

@4Mobility czy przypadkiem żeby wziąć Audi A3/Q3 w Poznaniu nie trzeba mieć skończone 21 lat?
  • Odpowiedz
Fajnie było przejechać sie nową bmw 1 jakiś czas temu, do tego akurat potrzebowałem auta na krótką trase ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@4Mobility ooo nie wiedziałem, że jesteście na Wykopie, kiedy naprawicie problem z oddawaniem aut w Poznaniu? (informacja, że nie ma kluczyka/karty/dowodu w schowku, mimo, że nawet do schowka nie zaglądam w czasie wynajmu) Ostatnie 5 wynajmów musiałem zakończyć poprzez telefon na waszą infolinię, a na reklamację nie raczyliście odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@malinowydzem: Działamy już prawie dwa lata i nie mieliśmy takiej sytuacji - jednak przy carsharingu wszystko jest możliwe, więc jesteśmy odpowiednio przygotowani na takie scenariusze ( ͡ ͜ʖ ͡)

@iKrzysiek: testowo zdjęliśmy ograniczenia wiekowe na wszystkie nasze samochody :)

@borjaki: "a inni wincyj dajo" - spokojnie, dopiero się tutaj rozkręcamy ()


@Kovu: Problemy z kluczykami występowały
  • Odpowiedz
  • 1
@4Mobility Reklamacja rozwiązana, dostałem zwrot na konto po kilku dniach, ale zabrakło odpowiedzi od was na mojego maila, dlatego uznałem, że nic nie odzyskam. Dzięki!
  • Odpowiedz