Wpis z mikrobloga

@marcelus: nie słucham tego rodzaju muzyki, pomimo że zawsze deklaruje iż słucham wszystkiego. Naprawdę słucham wszystkiego, bo na moim Spotify lata Metallica, ACDC, Armin, Above Beyond, Gorillaz, Guetta, SoAD, Celine Dion, M Jacksona ale jak najdzie mnie ochota to słucham np Pezeta z jego muzyka klasyczna, czy Tede z płyty Sport, a jak mam dosyć wszystkiego to odpalę André Rieu i się zrelaksuje. xD ból dupy ma wiele osób że mogę
ravau - @marcelus: nie słucham tego rodzaju muzyki, pomimo że zawsze deklaruje iż słu...
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: bo nie jesteś fanem. Gdybyś był, wiedziałbyś, że zarówno Que jak i Taco mocno obniżyli loty względem kariery solowej. A co do tych kominiarek to iks de - kiedy ostatni raz słuchałeś rapu, w 2001?
  • Odpowiedz
„Ale bzdury,nie przepadam za taco ale trzeba byc ignorantem zeby nie widziec roznicy.

Taco w Umowie/marmurze/wosku nawija o tym jak szybko zdobył rap scene,ze bedzie jescze lepiej

Taco w somie nawija o tym ze sława niezbyt mu sie podoba jednak,ze ma mało prawdziwych kumpli a starych traci przez to co sie dzieje.”

@marihlana123: Do prawdy głębokie ;)
  • Odpowiedz
@maruch: ogółem beka z tych wszystkich pseudo artystów co sobie dopiszą do ksywki LIL i odpala autotune... ;)

Najzabawniejsze, jak na YT wyszuka się amatorskie nagrania z "koncertów" i tak trochę inaczej brzmią xD
  • Odpowiedz
kiedy ostatni raz słuchałeś rapu, w 2001?


@pawelczixd: no jakoś tak będzie xD ale jeszcze dużo później peja z pariasami skakał w kominiarkach. Ale masz rację, że nie słucham rapsów prawie w ogóle
  • Odpowiedz
@marcelus #!$%@? jakie to jest słabe. Słuchałem kiedyś Taco. Mniej więcej do Marmuru. Teraz tylko nawija jaki to Fifi biedny bo taki popularny i hajs musi liczyć. Ten drugi to nie wiem kto to, ale ma głos jak Sebastian z zawodówki.
  • Odpowiedz
Rok Pański 2018
Ludzie nadal dają #!$%@? o to czego słuchają inni
Do tego nie potrafią się pogodzić z faktem, że gatunki muzyczne nieprzerwanie ewoluują

Taka trochę muzyczna Januszeria XD Kuuurła kiedyś to było, stary Pezet kwiiii, AC/DC kwiiiii, nie to co teraz, same autotuny

Niczym stare dziadki brandzlujące się do corocznego zestawienia "Top Wszechczasów Trójki", gdzie finałowa piątka, może nawet trójka od x lat zamienia się tylko miejscami XD. Taki wygląd
  • Odpowiedz