Wpis z mikrobloga

Z cyklu zabawy naukowodoswiadczalne - kombinuje z pionkiem jako zrodlem, q5 jako elementem podkręcającym dół , detal i barwę, i lampa finalnie na wyjściu. Gainy off, cyfrowe źródła skrecone, moc jedynie na wyjściu regulowana i jest klarownie, tłusto, a szum to jedynie na załączonymym zdjęciu. ;)

Tylko kabel to lampy mam taki, że tylko się na nim powiesić, ale może już jutro dojdą robione przez fiio. :)

#audioboners #audio #hifibanda
Pobierz
źródło: comment_a8U3UHGohQDI1biCQ0UKH5fuQ8HZKCRW.jpg
  • 68
@I-____-I każdy jeden z kabli do ta-10 jaki posiadam mógłby służyć do użycia po wywiadówce ewentualnie do czynności, o której wspomniałem wcześniej. ;)

Jakieś kable pokupowen, ale az takim zapaleńcem nie jestem, żeby kupować kable za tysiące zł, bo i takie przed oczami mi przeleciały. :) Dorwę jakaś średnia piłkę i będę zadowolony. Najbardziej zależy mi jednak na mobilnym graniu. :)
@Duncan58 klarowność nieziemska, szumu nie ma, albo głuchy jestem. :d jedynie wygrzane k712 i moje Senki poleciały na kilka dni do kumpla pod Kraków, więc zanabylem na gwałt nowe AKG i jednak wygrzanie to nie mit.
Nie jestem jakimś wielkim specjalista, wręcz przeciwnie. wiedzę mam jeszcze wątłą, zresztą jak i staż, ale lampowe xduoo od siebie daje niewiele poza mocą i podbiciem, barwa jednak pierwotna. :)
@powsinogaszszlaja też zawsze brechalem z audiozapalencow. Kiedyś natknąłem się na jakieś urządzenie robiące furorę, a kosztowalo gry w tysiące. Ktoś otworzyl, zrobił foty... kilku chińskich elementów w środku. Ubaw miałem srogi. Długo trwałem w tym przeswiadczeniu, że audiofanatyzm jest jak pseudoreligia. Do czasu. Sprzęt z wyższej półki, niekoniecznie za bajońskie sumy potrafi pozostawić usta szeroko otwarte na długie minuty. ;)
@powsinogaszszlaja: @Duncan58: Jeśli chcesz mieć lampę z prawdziwego zdarzenia to przygotuj się na 3,5-4 tyś. za używany model.

co myśliscie? tak się natknałem neta studiując. pitoleie audiosekciarza, czy rzeczywiście przepaść nawet dla laika zauważalna pomiędzy całkiem niezłą budżetową lampą a tym sprzętem za 4k.