Wpis z mikrobloga

Jakieś info o trenerach on-line od trójbój? Ktoś od Seby? Jusiela? BarbellBrothers? Innych którzy nie pokazują ryja w internecie? Chodzi mi głównie o to, aby był kontakt dobry, możliwość ewentualnego przyjechania na trening i nie za #!$%@?ą kasę. Opinie? Coś? Any info

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trener
  • 21
  • Odpowiedz
Juggernaut Training.


@czandler_bing: aaa gdzieś w okolicy np. niemczech to się z kimś można spotkać z tego etc? Bo mi chodzi no aby ktoś na to popatrzył, bo to chyba też etap, ze samo online będzie za mało. Ogólnie jakieś wieksze info?
  • Odpowiedz
@Kasahara: @czandler_bing: Spoza PL to brałbym jakiś group coaching, Barbell Medicine albo Reactive Training Systems (Mike T), bo 1v1 ceny są zaporowe. Może Joey Flexx (albo ktoś od niego? Haack, Noriega?) ale nie znam ich cen. Cauchi nikogo nie przyjmuje, Gibbs chyba też nie.
  • Odpowiedz
@urak666: Ogólnie martwi mnie, bo jak patrzę na PL to mam wrażenie, że mam AIDS a muszę wybierać między dżumą a cholerą ;(. Dodatkowo w okolicach 100 km nie mam nikogo konkretnego ani klubu...
  • Odpowiedz
@Kasahara Calgary Brothers z tego co widziałem omawiają filmy swoich podopiecznych raz w tygodniu i dość spoko się to wydaje. Może Izzy Narvarez z powerlifting to win lub Candito
  • Odpowiedz