Wpis z mikrobloga

Czwartek, 12.04.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. Możesz je przeczytać tutaj: http://bit.ly/mikromodlitwa_FAQ

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną.

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik:
http://bit.ly/mikromodlitwa_grafik

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dendrofag - Czwartek, 12.04.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa 

Jeśli masz kłopot,...

źródło: comment_vH55wmvF8Mc4daNP4NJANZv28LNHe5c7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@dendrofag: o wyjsie z przeziebienia i aby synek sie nie zarazil.
W podziekowaniu za wspanialego meza i kochanego synka i o laski dla nich.
O laske wiary dla bliskiej mi osoby.
  • Odpowiedz
@dendrofag: O wsparcie dla znajomej rodziny po śmierci Męża i Ojca. O Niebo dla duszy zmarłego, o otarcie łez córek po śmierci Taty. O opiekę nad moimi bliskimi, o wsparcie dla mnie w poszukiwaniu godnej pracy i o wyjście z opresji życiowych. Bóg zapłać za każde słowo modlitwy
  • Odpowiedz
W podziekowaniu za wspanialego meza i kochanego synka i o laski dla nich.


@agaja: Właśnie dlatego używanie znaków diakrytycznych jest takie ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dendrofag: prosze o modlitwę w następujących intencjach: o łaskę dotarcia do konfesjonału i dobra spowiedź. Dla K. o odnalezienie w Bogu opiekuńczego Ojca, którego tak bardzo teraz potrzebuje i matki w Maryi. I dla R. o wyzbycie się wątpliwości.
I o otwarcie oczu dla A i A o otwarcie sie na Boga. Dla I. o uregulowanie spraw osobistych i jego partnerki, by nie ustawała w wierze.
Bóg zapłać.
  • Odpowiedz
@puddin: a skad wiesz, ze nie chce, zeby kazdy z nich dostal piekną laskę? Mąz coraz starszy, przyda sie mu za jakis czas podpora :D A dziecko bedzie mialo do zabawy i grzebania w piaskownicy zamiast kijka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dendrofag: podziękować za modlitwę chciałem poprzednia ojciec wyszedł ze szpitala czuje się dobrze. Teraz proszę o modlitwę za matule bo ma 30kwietnia poważna operację. Za brata ktorego dopadly sidła depresji żeby odnalazł sens życia i za mnie żeby problemy rodzinne mnie nie zgniotly.
  • Odpowiedz
@dendrofag: proszę o zdrowie oraz błogosławieństwo dla mnie i rodziny, o siłę w rozwiązywaniu problemów, pomyślność, spokój, prawdziwą miłość, łaskę wiary dla bliskiej osoby, a także o powodzenie na studiach. Dziękuję za dotychczasowe łaski. :)
  • Odpowiedz
@dendrofag: Za moją babcię (kłopoty ze zdrowiem coraz częściej), za rodziców by im się trochę poszczęściło w życiu bo do tej pory to tak średnio oraz dla mnie by udało mi się w końcu znaleźć pracę i przestać nadmiernie stresować wszystkim.
Dziękuje
  • Odpowiedz