Wpis z mikrobloga

#mecz #takaprawda

A co jeśli za ileś lat okaże się, że niektóre mecze były ustawiane? Nikt nigdy nie wygrywał LM 2 razy z rzędu, a tym bardziej 3 na co się zapowiada. Naprawdę nie chce mi się wierzyć że to czysty przypadek czy świetne zarządzanie Realem Madryt. Za dużo farta. Tak samo finał Liverpoolu z AC Milanem. Czy fenomenalne, nieprawdopodobne mecze naprawdę był dziełem przypadku? Zapraszam do dyskusji.
jezus_cameltoe - #mecz #takaprawda

A co jeśli za ileś lat okaże się, że niektóre m...

źródło: comment_ZepmIRWBWplMxlbbSFwuFM75iobiY2J9.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikomu by krzywdy tym nie zrobił


@jezus_cameltoe: A Realowi i jego kibicom by krzywdy nie zrobił? Skoro Realu nie dało się powstrzymać inaczej niż faulem, a z akcji mogła paść bramka, to jakim cudem sędzie nieodgwizdując karnego nie zrobiłby nikomu krzywdy?
Od tego pieczenia zadu naprawdę już nie myślisz racjonalnie. :D
  • Odpowiedz
Skoro Realu nie dało się powstrzymać inaczej niż faulem, a z akcji mogła paść bramka, to jakim cudem sędzie nieodgwizdując karnego nie zrobiłby nikomu krzywdy?


@Kaijot: mecz by trwał dalej, więc Real mógłby udowodnić, że jest lepszy w dogrywce.
  • Odpowiedz
Ale dlaczego miałby zostać pozbawiony ewentualnego zysku z tej akcji? Skoro została ona nieprzepisowo przerwana?


@Kaijot: to tylko korzyść dodatnia, natomiast Real by przez to nie odpadł o to mi dokładnie chodzi. Gdyby sytuacja była w drugą stronę czyli karny dla Juventusu również bym optował za nie dyktowaniem go. Karne w końcówkach mordują piłkę nożną.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe:korzyść dodania?! Drużyna wypracowuje akcje, która przeciwnik może w każdej chwili przerwać w nieprzepisowy sposób? Szarżując na atakującego? Bo przecież nawet nie na piłkę? Po co w takim razie w ogóle się starać cokolwiek wypracować skoro i tak może to się skończyć kosą w nogi. Jaki w tym sens? O czym ty bredzisz w ogóle?
  • Odpowiedz
Przyznaj się po prostu, że piecze cię dupa o awans Realu, a nie o "zabijanie futbolu karnymi".


@Kaijot: przed meczem byłem pewny o awans Realu więc emocje były zerowe, potem jak pojawiła się nadzieja i pod koniec zgasła wkurzyłem się niebagatelnie. Teraz Real wygra LM 3 raz z rzędu i będzie mega bóstwem, a pewnie się ta passa nie skończy na 3 a 5 tak jak na początku istnienia Pucharu
  • Odpowiedz
@Kaijot: chodziło mu chyba tylko o to, że było wiele meczy, w których za podobne akcje nie było karnego. Jakby sędzia nie podyktował, to też by się wybronił z decyzji. Dla mnie tylko szkoda, że Lucas nie skończył akcji sam, bo całe szoł mu skradł Ronaldo
  • Odpowiedz
tak samo jak nie są.ustawiane mistrzostwa świata. Za duża kasa idzie na ten bajzel A show musi trwać


@junoreactor: również to podejrzewam. Podobno Brazylia 4 lat temu przekupiła Ghanę aby im nie sprawiali problemów ale nie wiem na ile ta plotka jest sprawdzona.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: #!$%@?ło was już kompletnie z tym hejtem na Real. #!$%@?, nie jestem ich kibicem a w zasadzie to nie jestem kibicem żadnej piłkarskiej drużyny ale dobrze widziałem co widziałem, karny był prawidłowo gwizdnięty.

Mam bekę z takich jak ty co wszędzie szukają spisku i WIEDZĄ, nie podejrzewają, WIEDZĄ kto kogo kupił i za ile, jaki był plan i jakie ustalenia przekupstwa xD Na każdą ewentualność macie gotową baję xD
  • Odpowiedz
czym się kierujesz wymyślając takie historie, spiski, konszachty?


@plecak_odrzutowy: bo nie wierzę w to, że akurat Real Madryt czyli najbardziej medialna drużyna na świecie nagle zaczęła wygrywać LM raz za razem. Według mnie musi tu być jakaś "pomoc", kibice właśnie na to czekali i nagle to dostają kiedy świat dopadło znudzenie piłką nożną.
  • Odpowiedz
bo nie wierzę w to, że akurat Real Madryt czyli najbardziej medialna drużyna na świecie nagle zaczęła wygrywać LM raz za razem.


@jezus_cameltoe: a dlaczego niby? A może uważasz, że Chicago Bulls nie miało prawa dwukrotnie wygrać trzy razy z rzędu mistrzostwa NBA? Albo, że niemożliwym jest to, że człowiek osiągnął poniżej 10 sekund na setkę? Albo to, że ziemia przypomina kulę a nie jest płaska?
Wiesz czemu jest medialna?
  • Odpowiedz