Wpis z mikrobloga

W chwili obecnej kandydaci do zdobycia pucharu Europy przedstawiają się następująco:
1.Liverpool
2.Real
3.Roma
4.Bayern

Bayern według mnie najmniejsze szansę, ich plan na sezon to wygrywanie zdominowanej Bundesligi + jakieś fartownie wygranie pucharu Niemiec, który mają w dupie. Na arenie międzynarodowej to bida z nędzą, jakichś ogórków potrafią ograć dość wysoko, ale jak dojdzie co do czego z mocniejszym rywalem to papa.
Liverpool za to jest fantastyczny, przynajmniej w LM, grają bez kompleksów, zaciekle. Mają błyskotliwych zawodników takich jak np. Salah.
Z Realem jak zawsze trzeba się liczyć, po mimo tego co dziś pokazał, a Roma jeśli zagra tak jak z Barceloną w kolejnych meczach też nie jest bez szans, a może okazać się czarnym koniem.

#obiektywnie #mecz #stwierdzenie #kibice
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@175cm: co ty dajesz.. Roma wg ciebie ma większe szanse niż Bayern?

No tak ogórków Bayern leje. Z PSG 3-1 z Besiktasem który wygrał swoją grupę 8-1 z Sevillą która wyrzuciła United i 2 razy zremisowała z Liverpoolem 2-1 i to na spokojnie, kontrolując całe spotkanie.
A przed każdym tym spotkaniem słyszałem, że Bayernowi będzie ciężko, a on zawsze przechodził.
A Roma, gdyby nie jeden ostatni mecz, to każdy by
  • Odpowiedz
@vardum: jak mówiłem, to moja opinia. Ty masz swoją, ja ją szanuję. I cieszę się, że uargumentowałeś swoją wypowiedź, nie tak jak zmutowane bydło, które wypowiadało się przed tobą.
  • Odpowiedz
@vardum: no super się ślizgnęli teraz - nawet sami bramki nie strzelili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z PSG 3:1 to nelodia przeszłości - Alves im dwie podarował, a z przebiegu tak super nie było. Sevilla ich w pierwszym meczu momentami potrafiła mocno zdominować, a to źle wróży.
@popistaks:
  • Odpowiedz
@HansLanda88: A oglądałeś w ogóle ten mecz?
Bayern cały czas kontrolował spotkanie, Sevilla nawet nie oddała celnego strzału na bramkę.
To co już nie cenimy drużyn, które spokojnie i na luzie dowożą wygraną do końca, teraz jest w modzie kompromitowanie się w rewanżu i cudem ratowanie spotkania w 95 minucie?
A przypominam, że Sevilla wyrzuciła 2 drużynę Premier League, a z Liverpoolem 2 razy zremisowała.
Skoro Liverpool nie mógł pokonać
  • Odpowiedz