Wpis z mikrobloga

Ostateczne rozwiązanie kwestii przegrywu
Zamiast czekać na wprowadzenie seksu socjalnego proponuję następujący plan

1. Podzielić przegrywów na dwie grupy (mogą być nierówne liczbowo)
Grupa A - ci którzy piszą wpisy typu "szkoda że nie urodziłem się kobietą bo nic bym nie musiał robić zeby zaruchać"lub "przez płeć przegrałem życie" (Np. @wyjde_z_przegrywu, @LajfIsBjutiful i wielu wielu innych)
Grupa B - cała reszta przegrywów

2. Wszyscy zrzucają się po 200-800 PLN (jest to inwestycja na całe życie więc warto)

3. Za zebraną kasę syndykat przegrywu wysyła całą Grupę A do Tajlandi na operację zmiany płci

4. Grupa A wraca do Polski i do końca życia za darmo daje dupy Grupie B

5. Obie grupy są szczęśliwe, nikt nie musi pajacować przed kobietami. Wszyscy ruchają za darmo (nie licząc początkowej inwestycji na bilet lotniczy i operacje ale to grosze)

6. DODATKOWY PROFIT - Jako że przegrywy kopulują z przegrywami to nadal można gardzić i pluć na normictwo - nie trzeba zdradzać swoich ideałów

Co wy na to?

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #oswiadczenie #heheszki #niebieskiepaski a w przyszłości #rozowepaski
M.....y - Ostateczne rozwiązanie kwestii przegrywu
Zamiast czekać na wprowadzenie se...

źródło: comment_Gtx3CUtz9lTlxkF6gpACbtOvPZIiEswv.jpg

Pobierz
  • 31
@MieszkoPierszy: Problem jest tako że większość przegrywów z grupy a wolała by wykorzystywać swoje nowe "zdolności" (XD) do czegoś innego niż dawanie dupy przegrywom z grupy b xDD Choć to może być coś na zasadzie bezdomny bezdomnego zrozumie xD Przez coś innego mam na myśli czarne bolce xd