Wpis z mikrobloga

@Twinkle: Zauważ, że to nie jest zwykłe wyrażenie opinii. To jest publiczne oskarżenie, że XX YYY prowadzący szkołe samoobrony ZZZZ mnie pobił.
Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak spory zasięg może mieć takie internetowe oskarżenie oraz jakie może przynieść konsekwencje. Sam ostatnio widziałem podobne ogłoszenie na facebooku. XXX YYYY pobił swoją dziewczynę - ponad 20 tysięcy udostępnień. Albo strona z przeszło setką tysięcy polubień podająca dane osobowe
  • Odpowiedz
@Slonx:

Nie, nie prosiła i nie dostała tego, na co zasługuje


Oczywiscke, pelna zgoda. Nikt nie zasluguje na pobicie, tak samo kierowcy jtorzy orzez wlasny blad umieraja w wypadku, tez nie zaskuguja na
  • Odpowiedz
Nie twierdziłem, że jest niewinny, tylko że nie lubię oskarżania ludzi w Internecie i że znamy tylko wersję jednej strony :v
Łatwo kogoś oczernić, prawie niemożliwe wybielić ;)
  • Odpowiedz
Też tak uważam, ale komentuję akurat sprawę kobiety.


@Twinkle: więc miej świadomość bardzo dużej niefortunności tego sformułowania. Mężczyzni też bywają często pobici i nikt nie napisze, że żaden mężczyzna nie powinien być tak potraktowany, bo świadczyłoby to o jakichś specjalnych zasadach co do płci. I coś takiego też bije z tego wpisu.
Kwestia tego, która płeć jest średnio silniejsza nie ma żadnego znaczenia w tym kontekście, bo mamy tu trenera
  • Odpowiedz
@Twinkle: Może przeoczyłam, ale jak rozumiem ty nawet tych ludzi nie znasz. Dlaczego przyjęłaś że to, co ta kobieta napisała jest prawdą? W ogóle dlaczego założyłaś że ona tego człowieka zna i z nim była? Bo tak napisała? Z resztą nawet nie wiesz czy ta kobieta ze zdjęcia jest tą samą osobą co autor/ka tekstu który zacytowałaś we wpisie. Może te rany to tylko makijaż, a dziewczyna to jakaś randomowa
  • Odpowiedz
Nade mną znęcał się psychicznie. Odizolował mnie od znajomych, rodziny, wpadłam w depresję. Aby uciec przed jego fatalną opinią, przeprowadziliśmy się do Gdańska z Olsztyna.


@Twinkle: (°°
  • Odpowiedz
Kobieta od dawna miała otrzymywać sygnały, że to damski bokser. Uczucie było jednak silniejsze...


@kolnay1 Widzisz? A tak się zapierałeś, że ona nic o jego wcześniejszych ekscesach nie wiedziała XDD

Pisałem ci już, że jak kogoś pobił, to na pewno wieści w tamtym środowisku krążyły.
  • Odpowiedz