Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: Typowy wykop jest typowy.

Biedny Polak nie moze być bezprawnie pomawiany, tak nie można, toż to lincz!1!1!! Polka huehue pewnie kłamie, albo na kase chciała szantażować i sama sie tak urządziła. Po co z takim była? Jej wina chrum chrum.

A wystarczy, żeby tylko oprawca byl czarny mniej lub bardziej i wyrok by wydal wyrok i szukał go przez csiwykop xD
  • Odpowiedz
@dioxyna:

Biedny Polak nie moze być bezprawnie pomawiany


Pisac sobie mozesz w internecie co chcesz, po prostu pogodz sie z tym ze takie zachowanie (wydawanje wyrokow na podstawie wpisu w internecie) za wiele z RiGCZem wspklnego nie ma, bo od tego sa takie pewne instytucje, zwane sadami
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Zgodzisz się z konkluzją moją którą napisałam na końcu, bo tego dotyczył mój wpis.
Na wykopie panuje swoista hierarchia ważności ze względu na płeć i rasę. Białego mężczyzny nie można z góry oskarżyć,czarnego, araba juz bez problemu :) Tak samo kobieta- ofiara białego kłamie a w przypadku gdy kobieta jest ofiara czarnego to każdy stanie w obronie i nikt nie ma zastrzeżeń co do jej słów. Ot taka przebrzydła
  • Odpowiedz
@Twinkle: Czego ty oczekujesz po wykopie Jowitko, tu połowa zazdrosna, że ktoś miał dziewczynę i że jej wina, bo mogła takiego wybrać jak oni, a nie 'łobuza' :)
  • Odpowiedz
Na wykopie panuje swoista hierarchia ważności ze względu na płeć i rasę


@dioxyna: Cała Twoja teoria nie ma żadnych podstaw w rzeczywistości, z prostej przyczyny - wykop to nie jest monolit światopoglądowy, to nie jest jedna masa z jednym punktem widzenia, tylko 10 000 różnych ludzi, z różnymi poglądami.
I to że raz w gorące wejdzie jakiś tam pogląd, a później pogląd przeciwny, nie świadczy o jakimś mitycznym "wykopie" tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p1p2p3p4: Chyba nie ten wpis.

@dplus2: ?

@Edi93: Chodzi mi o to, że myślałam, że masz na myśli ludzi niezwiązanych ze sprawą.
Moim zdaniem zrobiła dobrze, bo straci potencjalnych klientów, a nie oszukujmy się - każdy może być jego ofiarą. Ale mam nadzieję, że to on będzie ofiarą w więzieniu. Bo w więzieniu jeśli się dowiedzą, że skrzywdził kobietę to mu żyć nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Twinkle nie zrobiła dobrze, bo mimo wszystko naruszyła jego prawa.
To trochę podobnie jak z Robin Hoodem. Okradał bogatych by dać biednym. Zamiar niby w porządku. Jednak w cywilizowanym świecie każdy jest równy wobec prawa i w związku z tym Robin jest mimo wszystkim złodziejem. A przyzwalając mu na kradzież chcąc nie chcąc przyzwala się na kradzież innym złodziejom. Niektórzy niestety będą temu przyklaskiwac, dopóki sami nie zostaną okradnięci (a czasem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Edi93: A on naruszył jej nietykalność cielesną, prawo do szczęścia i de facto nawet można mówić o trzymaniu jej w poddaństwie.
  • Odpowiedz
@dioxyna: ale co widać? jakie tendencje?

Próbuję Ci wyjaśnić że siedzi tu 10000 ludzi. O różnych poglądach.
Ty chcesz dokonać uproszczenia i poszufladkować wszystkich jak Ci pasuje, żeby było jasno i prosto.
Zaraz do gorących wejdzie wpis o tym, że imigranci to w większości gwałciciele itp a za godzinę inny że Polacy więcej gwałcą. I co? Jest jakiś sens gadać o mitycznym "wykopie" i "trendach".
Wiem, że tak jest łatwiej
  • Odpowiedz