Wpis z mikrobloga

@Twinkle: A czy w sądzie się karze na podstawie zeznań świadków? Je się tylko bierze pod uwagę. Tych skrinów nie widziałam, ale i tak poddaję ich prawdziwość wątpliwości, bo te z deynn były spreparowane.
Nie wiem gdzie masz te skriny, ale na instastory ani profilu prawda ich nie ma. Są tylko te o sprostowaniu i zadowolonych klientkach.
  • Odpowiedz
@Twinkle: :)
W swoich ocenach bierz wszystko na chłodno bo jak ktoś zaczyna być "sławniejszy" niż zwykły szary człowiek to znajomi się lubią odwrócić i #!$%@?ć po Tobie za plecami ;)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Zawsze jak pojawia się tego typu temat (gwałt, pobicie kobiety) to mam wrażenie, że część osób źle odczytuje pewne sformułowania.
Pamiętam dość niedawno wykop o kobiecie, która została zgwałcona. W każdym razie okazało się bodajże, że upiła się, została sama, zgodziła się pójść z jakimś obcymi typami do nich do domu nic o nich nie wiedząc.
No i posypały się komentarze typu, że gdyby nie upiła się sama w klubie i nie zgodziła się pójść z obcymi typami do nich do domu to by nie została zgwałcona.

I teraz konsensus wypowiedzi.
Co autorzy mieli
  • Odpowiedz
@Twinkle: niektórzy pewnie uważają, że dobrze jej tak. W końcu wybierała dynamicznych alfa chadów zamiast "wrażliwych" beciarzy bez osobowości. No to niech ma za swoje, to bedzie sprawiedliwe jak za swoje wybory spotka ja kara w postaci pobicia.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ale skąd miałbym mieć pewność, że była odcinana od znajomych, że została pobita przez niego i to we własnym mieszkaniu? Nie znam jej, nie jestem jej znajomym. Nie widziałem tego pobicia, zdjęć, czy filmu z tego pobicia, nie miałem możliwości zobaczenia mieszkania po fakcie. Jedyne co wiedziałem, to fakt, że dziewczyna wstawiła zdjęcie z pobitą twarzą, oskarżenie swojego (byłego?) chłopaka, opis jej wersji wydarzeń i informację, że inne jego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jak_wdupieweza: Pewnie dlatego, że insta story znika po 24 h. :)

@gzres: Może wzięła je pod uwagę, ale nie wierzę, że każdy, kto jest zauroczony/zakochany weźmie pod uwagę opinię osób, których nie zna na tyle, żeby zerwać z kimś kontakt. To, że nie słuchała innych nadal nie znaczy, że jej się należało.

@analogiczna
  • Odpowiedz
@Prospero88: On ją bardzo długo odcinał od znajomych, spojrzała mu tylko w telefon przez ramię. Zaczął ją bić, a ona uciekała do łazienki. Warto dodać, że był pijany i generalnie uzależniony od narkotyków i alkoholu.


@Twinkle: Gościu wygląda mi na typową osobę z nieleczonym Borderline. Do tego jeszcze dragi (pewnie jakieś stymulanty) i wóda (najlepiej wchodzi pod stymulanty). Niestety osoby z osobowością typu borderline bardzo łatwo nawiązują bliższe
  • Odpowiedz