Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam pytanie do #niebieskiepaski Mianowicie, czy zwracacie uwagę na styl dziewczyny która się wam podoba? Tzn chodzi mi o to czy dziewczyna, która nie nosi żeli, hybryd (mowa o paznokciach :D), nie ma tego całego "instagramowego" makijażu, nie nosi pierścionków, bransoletek naszyjników itd, nie prostuje codziennie włosów jest u Was skreślona na starcie? Czy waszą uwagę zwróciłby dziewczyny którym wystarczy tusz do rzęs, zwykły tshirt, jeansy i trampki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zwracam uwagę na wykształcenie, sposób w jaki się wysławia. Ubiór też jest ważny, chciałbym by posiadła gust i klasę, a nie żeby ubierała się jak prostytutka odsłaniając co się da albo wkładała trampki zamiast szpilek na formalne okazje. Umiejętność poprawnego nałożenia makijażu też jest ważna. Z obserwacji widzę iż duża część robi sobie makijażem bardziej krzywdę niż pomaga.

Uroda stoi dość daleko - takie 20tki szybko przekwitają i w
  • Odpowiedz
@kmlnvm: xD hahaha, chyba zależy jacy faceci, jak facet szuka kobiety na dłużej/całe życie to nie mów mi, że obejrzy się za brzydką głupią i nudną.

@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy od faceta, mój nie lubi długich tipsów ale zadbane paznokcie, makijaż tak ale umiejętnie zrobiony bo nie żartujmy, każda w takim lepiej wygląda. Ale nie każda umie go dobrze zrobić.
Trampki i jeansy tak dzien dzien to można nosić w
  • Odpowiedz