Wpis z mikrobloga

Widzę, że krucjata patusów nabiera tempa. Nie ukrywam. Na wieść o upadku chudego byka, już miałem lecieć po szampana. Po chwili jednak, ogarnął mnie pewien niepokój. Zaczyna się kończyć era patostrimów. Co by nie mówić o rafonie, ta odwieczna walka miedzy nim a obłudnikiem zawsze dodawała charakteru całym perypetiom patolskim. Jeżeli do tego zdejmą knura, nie zobaczymy już odpalonej gohy. Nie usłyszymy bareczki. Sami widzicie co dzieje się na tagu w momencie przestoju ze strimowaniem. Każdy czy tego chce czy nie, odczuwa brak dymów. Nie mówie tego jako jakis piwniczniak bez życia. Całych patusów traktuję jako serial. Każdy zna to uczucie, gdy kończy się sezon jakiegos zajebistego serialu i pozostaje pustka. Sam fakt istnienia wikipedi zwierzyńskich jest potwierdzeniem tego, jak wiele można przypisać do poszczególnych aktorów. Jak to się wszystko dalej potoczy z patusami? Nie wiem. Jedyne czego jestem pewny, że troche mi będzie brakować tych wszystkich klasyków związanych z patosteimami czy to odpalony gohabal czy to niespelnianie obietnic obludnika czy też klasyczne donejty za 3 zł. #danielmagical
#patostreamy #rafonix #gural
  • 5