Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: "Takim przygłupom jak ty wydaje się, że USA to cudotwórca i źródło wszelkiego dobra. Do Rosji dyszysz fanatyczną nienawiścią. To zrozumiałe, bo brak ci rozumu, by pojąć, że obecnie to USA najbardziej zależy na słabej Europie, a im słabsza Rosja, tym bardziej gnojona będzie Europa, by straszak nie przestał działać."

Twoje wywody, przecież to śmierdzi ruskim trollem na kilometr. Im słabsza Rosja tym bardziej gnojona będzie Europa? Koń by się
@bombastick na tym etapie niczego nie można wykluczyć. Załóżmy, że faktycznie się udało i groźba zamachu terrorystycznego w wykonaniu USA i kumpli zadziałała. Brak dyktatora na miejscu to nie do końca to samo, co realna zmiana władzy, cała reszta aparatu władzy zostaje bez zmian, a że to nie są sympatyczni ludzie, to i nie widziałbym realnych pozytywów dla zwykłego Syryjczyka. Oczywiście dla USA byłby to wielki sukces propagandowy, dla Rosji - porażka
@Kosecki no to niech się koń uśmieje, bo nie potrafi wykrztusić z siebie sensownej kontry, tylko lawiruje i zmienia tematy, ale to nie dziwi, gdy powyższy komentarz sprowadza się do "silna Rosja = silna Europa", podczas gdy tłumaczyłem wielokrotnie, że Rosja pełni rolę straszaka i silna Europa nie byłaby na ten straszak podatna, co byłoby ekstremalnie nie na rękę USA.
@Pantokrator: Przecież Europa to nie jedność więc nie wiem o czym ty w ogóle gadasz, Rosja pełni rolę straszaka przed kim? Odpisałem tobie tłumacząc jak małemu dziecku w jaki sposób wygląda mechanika geopolityki to nic nie odpisałeś.