Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś powie co fajnego jest w strzelaniu? Pytam poważnie. Pomijając tą całą ideologiczną wojenkę o dostęp do broni, czy powinien być powszechny czy nie, co w tym jest przyjemnego, że jeżdżą ludzie po strzelnicach i strzelają do obrysów ludzi z kartek papieru? Ja zawsze mam przed oczami małego chłopca w skórze dorosłego który nie wyrósł z pistolecików na strzałki... #strzelnica #strzelectwo #bron
  • 35
@art212: a co jest fajnego w łowieniu ryb albo graniu w planszówka? Dla mnie to jest hobby, lubie z ekipą objeździć czasem strzelnice w Polsce gdzies sobie wystrzelić kilkaset pestek i tyle. Ktoś inny lubi piłkę nożna albo pomarańcze. Jak nie łapiesz to i tak juz nie załapiesz o co chodzi
jeżdżą ludzie po strzelnicach i strzelają do obrysów ludzi z kartek papieru


@art212: najczesciej strzela sie do sportowej tarczy z punktami a nie sylwetek. samo hobby w strzelanie trzeba traktowac tak samo jak golfa czy sklejanie modeli. po prostu sprawia przyjemnosc i konsumuje czas. ja uwielbiam strzelac do roznych dziwnych przedmiotow i obserwowac co sie z nimi stalo po uzyciu roznego rodzaju amunicji. pewnie dlatego ze od malego lubilem rozkrecac rozne
@art212: Juz pomijające w większości podane strzelanie jako hobby to chyba warto nauczyć się obsługiwać kilka różnych rodzajów broni, tak jak się uczysz posługiwać młotkiem, prowadzenia samochodu czy zakraplaniu oczu. Proste czynności które w życiu mogą się przydać.
@art212: strzelanie do ludzi ma za duże konsekwencje, więc no cóż pozostaje jak zadawalanie się taką namiastką

Niektórzy lubią ćwiczyć nowe umiejętnośći albo widzą w tym dodatkowe profity, bo oprócz umiejętności posługiwania się bronią ćwiczy się też inne rzeczy. I po prostu to jakiś relaks- jesteś tu i teraz, skupiasz się na czymś i reszta na chwilę przestaje być ważna

Ale nie, najlepiej umrzeć mentalnie i żyć tylko pracą i rodziną,