Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Pamiętam jak była katastrofa smoleńska byłem głupim gimbusem, było szkolne wyjście pod pałac zapalić znicz, do dziś pamietam to morze zniczy ludzi kwiatów niestety gazeta wyborcza zniszczyła te podniosłą atmosferę swoimi przepychankami politycznymi gdzie.ma leżeć Lech wyjabane j---a na to dla mnie.moglby i na Marsie ale garbate nosy z Czerskiej nie mogły przepuścić okazji do podzielenia narodu #smolensk #gownowpis
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@krzychol66 No i jak tam urwany w wybuchu ogon, który odpadł niby jeszcze w locie. Wyjaśnisz jak mimo straty przez ten wybuch zasilania czarne skrzynki znajdukace się w ogonie nadal miały zasilanie i rejestrowały dane, kłamca smoleński? ( )

Wiele jest udowodnionych manipulacji


Oj wiele jest powtarzanych manipulacji przez ciebie klamczuszku.
  • Odpowiedz
  • 2
@krzychol66 No śmiało, wyjaśnij wszystkim jak to było z tym zasilaniem czarnych skrzynek, kartoflany inżynierze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@krzychol66 Nic nie napiszesz w sprawie utraty zasilania przez czarne skrzynki po oderwaniu ogona w wybuchu... oj biedny. No pewnie, że nic nie napiszesz bo powtarzane przez ciebie klamstwo nie da się wtedy obronić ( )
  • Odpowiedz
"Środkowa część kadłuba przedstawiona na Rys. 3 i Rys. 4 jest w sposób oczywisty dla każdego rozerwana, a wywinięte i wyrzucone na zewnątrz burty i sufit świadczą o zniszczeniu wywołanym przez potężną eksplozję wewnętrzną. Tego typu zniszczenie nie może być wywołane działaniem sił zewnętrznych."

Otóż nie, nie jest oczywiste dla każdego, że zniszczeń dokonała potężna eksplozja,


@Neratin: Wystarczy, że jest to oczywiste dla inżynierów.
Nie-inżynierowie mogą sobie ugotować parówki, jeżeli inżynierom nie wierzą na
  • Odpowiedz
@krzychol66:

Wystarczy, że jest to oczywiste dla inżynierów.


tych samych inżynierów Macierewicza, którzy podrzucili biednemu Wieśkowi Biniendzie "skokowy wzrost
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Wiesz co, może i gimbus głupi, ale w przeciwieństwie do takich inteligentów jak ty ma rację. Gdyby pozwolono robić te spędy bez zadym, dawno by ludzie zapomnieli, ale nie trzeba robić dym. W imię czego? Podsycania ludzi do nienawiści? Czy co? Tolerancji trochę, ktoś się chce modlić- niech się modli, ktoś wypić browara na bulwarach? Proszę bardzo. Uprzedzę pytanie, krytykowałbyś modlących się na ulicach muzułumanów, blokujących ulicę? Atakowałbyś przy
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Masz rację, ale tylko częściowo, młody już nie jestem, ale stary też nie, ale pamiętam wojenki o Krakowskie Przedmieście, pozwolono by im się modlić, rozeszłoby się po kościach, pamiętasz plucie na modlących się? Przewracanie zniczy? Protesty różnych za przeproszeniem chujów chcących zbić na tym kapitał polityczny( vide Palikot). Co pochowania Lecha nie interesuje mnie to, chodzi mi tylko o to że z modlących się ludzi z własnej woli zrobiono
  • Odpowiedz
@Puter: dyskusja po tylu latach jest trudna, tym bardziej, że o zmarłych nie wolno mówić źle.
Polityka jest brudna i szukanie kto jest większą k---ą do niczego nie prowadzi. A już sam fakt wypominania podziału na po/pis świadczy o tym, że dałeś się zamknąć w te szufladki.

Gdyby ich zostawić samym sobie, pewnie dawno skończyłoby się brakiem chętnych, ale eskalacja spowodowała zaognienie tej sytuacji i zradykalizowanie wiernych.

A.. czyli ktoś zawsze jest winny prowokacji. Z całym szacunkiem, ale żyjemy w świeckim państwie, w którym 40% uczęszcza na
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Miesięcznice początkowo były organizowane przez zwykłych ludzi, i tak ktoś celowo zaogniał sytuację, bo było mu to na rękę, co przekształciło się bez sensu w niemal wojnę. I nie wspominaj o procentach, bo to nie procenty przychodziły. Tolerancja wygląda teraz tak że jak moja racja to tolerancja, bo jest najmojsza, jak wasza to atak na demokrację. Dodam dla ułatwienia, że nie lubię PiS, bo to zwykli socjaliści, to taka
  • Odpowiedz
nie możesz mówić co kto ma robić...


@Puter: Ja tylko oczekuję, że będą robić to, o czym nauczał Jezus. Nic nikomu nie narzucam ;-)
Jak zmarł JP2, to nawet kibice Wisły i Cracovii się pogodzili. Na jakiś czas.

W tej dyskusji zmierzamy do kwestii "kto zaczął", tylko że to nie ma sensu - polaryzacja jest na rękę wszystkim dużym partiom.
I mam nadzieję, że to jest stwierdzenie, z którym obydwoje
  • Odpowiedz