Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Pamiętam jak była katastrofa smoleńska byłem głupim gimbusem, było szkolne wyjście pod pałac zapalić znicz, do dziś pamietam to morze zniczy ludzi kwiatów niestety gazeta wyborcza zniszczyła te podniosłą atmosferę swoimi przepychankami politycznymi gdzie.ma leżeć Lech wyjabane jajca na to dla mnie.moglby i na Marsie ale garbate nosy z Czerskiej nie mogły przepuścić okazji do podzielenia narodu #smolensk #gownowpis
  • 42
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: Zgadzam się, ale przyznaj, że to z modlitw szarych ludzików politycy i telewizja zrobili cyrk, który by po prostu umarł śmiercią naturalną. Na początku to było tylko kilkadziesiąt osób po prostu, które chciały upamiętnić pamięć zmarłych. Nie jestem wierzący, ale szanuję innych, dla mnie do był naprawdę piękny gest, pamiętam jak byłem w pracy( sobota) i ktoś wołał, zobaczcie co się stało( mieliśmy telewizor), sam w to nie wierzyłem,
  • Odpowiedz
@Puter: wydarzenia miały charakter spontaniczny i jak dobrze pamiętam, również krzyż się w taki sposób pojawił. Problem zaczął się w momencie jak opadły emocje. Nie można sobie za przeproszeniem #!$%@?ąć krzyża_ gdzie się chce. Sorry, ale tę sprawę - przeniesienia krzyża - można było załatwić szybciutko i bez ofiar.. Tylko ktoś nie chciał tej sprawy tak załatwić.

Na te kilka dni naprawę większość miała chwilę refleksji i grupki debili tego
  • Odpowiedz