Wpis z mikrobloga

@isActive: Mam obecnie Moto 360 1gen więc znam ten ból, muszę go ładować dwa razy na dobę, jak wracam do siebie to go od razu kładę na ładowarkę a potem jeszcze jak wstaję rano na chwilę go odkładam (korzystam z budzika).
Tak się właśnie zastanawiam czy nie szarpnąć się na #!$%@? Watcha 2 bo ma NFC, ale poza tym i trochę lepszą baterią nie ma większej różnicy
@Dave987654321: o panie nie porownuj do moto 360 1st gen ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten ze spokojem caly dzien wytrzyma z always on display jasnosc na 4 wake gesture itp ja przewaznie koncze z 60-50% na koniec dnia (bez gps), tylko drugiego juz nie wytrzyma do konca jak zapomnisz naladowac, ew jak sie przyciemni to pod koniec bedziesz miec z 5% ale to przestaje ci powiadomienia przesylac
@Dave987654321: jest grubszy niz moj zw3 musialem troche sie przyzwyczajac ale juz nie zwracam na to uwagi, niby taki sam grubas jak gear s3 jednak s3 sprzedalem wlasnie bo byl za duzy ogolnie (no i mial cienki system). ladowarka to tylko kabel, ktory trzeba dopasowac, nic specjalnego, ale magnesy ma mocne to 0 problemow z tym jest. to juz gorzej mam z ladowarka-ringiem od zenwatcha, zeby to to dopasowac do zegarka
@isActive: Szkoda że nie wiedziałem o kampanii na Kickstarterze bo wtedy bym nie miał najmniejszych wątpliwości, a tak to mam dylemat między właśnie Tickwatchem E za 160 USD (no chyba że znajdę jakąś promocję) a Huawei Watch 2 za 700 zł z allegro używanym przez miesiąc którego właściwie jedyną zaletą jest sporo większa bateria bo wątpię żeby obsługiwał HCE (mój bank nie obsługuje Google Pay)