Wpis z mikrobloga

Dzwoniłem dziś do link4 w celu zgłoszenia chęci przepisania umowy OC na kupiony pojazd na mnie. Co się dowiedziałem? Składka została zapłacona w całości przez poprzedniego właściciela, ważna jest do marca 2019, jak chcę mogę ją przepisać na mnie, ale wtedy rekalkulujemy (nie mam zniżek jeszcze), albo jeżdżę sobie na tej co jest z umową kupna-sprzedaży auta, aż do następnego roku.
Zgadnijcie co wybrałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie nie wiedziałem, że tak można, myślałem że przepisanie na moje dane jest obowiązkowe. Parę stówek w kieszeni zawsze spoko.
#wygryw #ubezpieczenia #oc
  • 25
@Jestem_Tutaj: wybacz, ale to pytanie nie ma nic wspólnego z tym, o czym rozmawialiśmy przed chwilą. Podobno napisałem gdzieś tutaj, że nie może jeździć na takim ubezpieczeniu, ale chyba nie potrafisz mi już tego wskazać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kubas_782: Może Pan korzystać z polisy zbywcy nie przepisując jej na siebie. Należy w tej sytuacji posiadać przy sobie w trakcie poruszania się ubezpieczonym samochodem umowę kupna-sprzedaży.

EKSPERT LINK4
-----
udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi