Wpis z mikrobloga

#patostreamy #przemyslenia #wykop #bezpieczenstwo #moderacjacontent #moderacja #nocnazmiana

Dlaczego moderacja pomimo afery i tego, że patostremerzy zostali wykreowani przez ten poratl i mają tutaj dalej wsparcie fanów na tagach nie reaguje na zgłoszenia ludzi, oraz nie usuwa takich kont na tym portalu. Wczoraj widziałem tego #danielmagical bo zazyczaj omijam takie strony szerokim łukiem, ale po tym jak zobaczyłem jak daleko zaszło te patoligiczne zachowanie, które raczej kojarzyło mi się zawsze z #karachan postanowiłem wrócić i założyć tu konto, poraz kolejny. Oczywiście na streemie jak na melinie wszyscy śpią pijani, potem chelją wódę, wyzywają się i ogólnie pokazują nasze Polskie społeczeństwo z jaknajgorszej strony. Napisałem więc pod tym tageim to do czego powinien służyć, żeby zgłaszać jako konkretną kategorie. Oczywiście osoby, które najwięcej spamują tego taga od razu zaczęły pisać swoje głupie teksty w stylu #usunkonto jak gdybym byli kimś z kim należy się liczyć.

Na początku zareagowałem emocjonalnie wiec ok, mój komentarz został usunięty i nie mam o to pretensji, jednak kiedy zgłosilem ludzi pod tamtym tagiem, którzy zwyczajnie są fanami takich żuli to moderacji zajeło 4 minuty ocenienie mojego zgłoszenia nagatywnie jak by takie zachowanie było normalne.

Skoro to wykop to Polska społecznośćć to czy to jest kierunek w, którym będziemy zmierzać i postawy z których chcemy być znani jako Polacy?
  • 26
@fajkonos: powtarzasz się

Ok widzę, że zbiegają się pajace z tamtego taga, którzy proszą się o kłopoty ja czekam na odpowiedź moderacji.

Jeśli jej nie dostanę to w życiu poza internetem użyje wszelkich środków, aby ludzie za to odpowiedzialni na tym i innych portalach nie mieli łatwego życia w naszym pięknym chodź kraju.

Odpisuje tylko poważnym ludziom i liczę na to, że inni normalni użytkownicy wykopu przyłączą się do mojego apelu.
@BruceBrwi: Tez nie jestem za ogólnym dostępem do patostreamow, ale ten tag nazywa sie #danielmagical. Mozesz tu dyskutowac z ludzmi o tym czy tucznik to dobra czy zła persona, czy takie streamy są potrzebne, oddziaływanie społeczne itd. Jest na tym tagu dużo ludzi, ktorzy zwyczajnie lubią Daniela. Zdarzy nam sie miec odmienne zdanie i poróżnić. Ale zglaszac do moderacji bo ktos ma inne zdanie?

@pebl:

Twój komentarz jest żenujący podobnie jak porówywanie seksu do tego co dzieje się na patosteemach. Każdy następny taki komenarze pokazuje jak wielki mamy problem społeczny bo jeszcze 30 lat temu bali byście się wyjść na ulicę łądnie z tymi waszymi gwiazadami skoro macie takie poglądy i oficjalnie w necie piszecie o tym.

To wykop wyprowował Gurala i innych patostremerów i nie jest to rozrywka bo łamie regulamin, oraz zasady moralne
To nie jest post skierowany do dwiantów, którzy promują w internecie patologiczne postywy i uważają, że mają do tego prawo, oraz nazywają to "rozrywką"

Sam nick hejterskie nasienie. Zastanwómy się, kiedyś nie było hejterów bo taki ktoś szybko tracił zęby albo miał inne poważne problemy, a dziś chowają się na wykop za moniterem a wielu z nich to dzieciaki.
@poszukiwacz80:

Do ludzi to jeszcze wami daleko. Nie ma miejsca dla pormowania takich teści i takiego wizerunku Polaka- youtubera. Gdyby nie wy nie było by pedofila Gurala więc trzeba ponieść konsekwencje tego jakie wartości ( a raczej dewiacje) się promuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To wykop wyprowował Gurala

@BruceBrwi: I w tym momencie straciłeś mój szacunek. Nie powtarzaj tego zasranego fake newsa, Wykop nie wypromował Gurala! Możesz sobie ilość wpisów pod tagami sprawdzić w historii tagów!