Wpis z mikrobloga

#patostreamy #przemyslenia #wykop #bezpieczenstwo #moderacjacontent #moderacja #nocnazmiana

Dlaczego moderacja pomimo afery i tego, że patostremerzy zostali wykreowani przez ten poratl i mają tutaj dalej wsparcie fanów na tagach nie reaguje na zgłoszenia ludzi, oraz nie usuwa takich kont na tym portalu. Wczoraj widziałem tego #danielmagical bo zazyczaj omijam takie strony szerokim łukiem, ale po tym jak zobaczyłem jak daleko zaszło te patoligiczne zachowanie, które raczej kojarzyło mi się zawsze z #karachan postanowiłem wrócić i założyć tu konto, poraz kolejny. Oczywiście na streemie jak na melinie wszyscy śpią pijani, potem chelją wódę, wyzywają się i ogólnie pokazują nasze Polskie społeczeństwo z jaknajgorszej strony. Napisałem więc pod tym tageim to do czego powinien służyć, żeby zgłaszać jako konkretną kategorie. Oczywiście osoby, które najwięcej spamują tego taga od razu zaczęły pisać swoje głupie teksty w stylu #usunkonto jak gdybym byli kimś z kim należy się liczyć.

Na początku zareagowałem emocjonalnie wiec ok, mój komentarz został usunięty i nie mam o to pretensji, jednak kiedy zgłosilem ludzi pod tamtym tagiem, którzy zwyczajnie są fanami takich żuli to moderacji zajeło 4 minuty ocenienie mojego zgłoszenia nagatywnie jak by takie zachowanie było normalne.

Skoro to wykop to Polska społecznośćć to czy to jest kierunek w, którym będziemy zmierzać i postawy z których chcemy być znani jako Polacy?
  • 26
  • Odpowiedz
@Kuracyja:

Taki jak to nazywasz "fakenews" to ja wiedziałem jak się skończy wasza głupia fascynacja patusami i identyfikowanie się z nimi zanim zaczeli mówić, że zaczepia małe dzieci ten wasz cały idiol. Przecież tak go kochaliście... Takich rzeczy się nie daruje a szacunku musisz się jeszcze nauczyć bo akurat wielu z was ma ten problem i dlatego promujecie takich idoli wspierani z tego co widzę, przez moderacje, która miliczy.

Prawda
  • Odpowiedz
@BruceBrwi: Oj dzieciaczku, idź do szkoły na pszyrkę, a nie interesujesz się sprawami o których nawet nie masz pojęcia. Nie znasz całego przebiegu, a wyciągasz tylko wyrywki, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie pozdrawiam

  • Odpowiedz
@BruceBrwi: weź mi powiedz kim Ty jesteś, żeby mówić mi co mam oglądać? No kim? Kim jestes zeby oceniać, który z oglądajacych jest "dewiantem". Chwalisz się czy żalisz, że wróciłes na wykop naprawiać Internety? Nic nie wnosisz, jesteś takim sobie zielonym ludkiem, który szuka #!$%@? do dupy. Znalazłes? To teraz usuń konto.
  • Odpowiedz