Wpis z mikrobloga

285886 - 71 = 285815

Dzięki szosie poznałem wielu fajnych ludzi, nawet kilku znanych np Pana Czesława Langa spotkałem już 2 razy z grupą #szosowawarszawa ale sobota była rekordowa...

Najpierw Kuba Błaszczykowski kręcił reklamę i zatrzymywali wszystkich przed Gassami, później postanowiłem się zatrzymać i pomóc dziewczynie pompować rower... szosę, pompkę miała słabą dałem swoją, coś moją uwagę zwróciło bo rower i cały ubiór miał loga Kross ... flybay dopiero zdradził, że to Maja Włoszczowska, jak mogłem jej nie poznać!

#szosa

W tym tygodniu to już 0km!
#rowerowyrownik #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

źródło: comment_bWQiTXr1GTNFYZ5bvF3neIlmJkgivvfZ.jpg
  • 10
285886 - 0 = 285886

@mmichal:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o
@mmichal: też w sobotę stałem przy Gassach przy ekipie nagrywającej reklamę, ale nie udało mi się wypatrzeć że był tam Kuba. Pewnie dlatego że wcale się go tam nie spodziewałem ;)
A dzisiaj w radiuzet był taki długi, kilkuczesciowy wywiad z Mają i wspominała o podwarszawskich trasach na szosie i mówiła że zadziwia ją liczba rowerzystów i takich semiprosów w okolicach Warszawy