Wpis z mikrobloga

BILI MNIE W SZKOLE MOJA HISTORIA coraz większy bunt we mnie się rodził, aż wreszcie w wieku 17 lat zacząłem siłownię.. i to było wreszcie to... UWIERZYĆ W SIEBIE... zacząłem pakować, jakoś chętnych do gnojenia mnia było mniej, a ja żeby wyżyć się za wcześniejsze krzywdy sam szukałem zaczepek żeby sobie coś sobie samemu udowodnić .... ale to były te momenty w które uwierzyłem w siebie że żaden sk**w*ysyn nie będzie obrażał mnie .. nigdy nie uwarzałem się za jakiegoś twardziela, ale jakoś dorastanie w patologii nauczyło mnie honoru, że już nie dawałem się gnoić, i nawet jak było ich wielu, przyjmowałem to żę dostanę wp*erdol, ale przynajmniej zanim to się stanie, jeden z nich będzie zniszczony bo będę k*rwę bił bez litości zanim inni wkroczą... ale sk**w*ele będą wiedzieli...że może ich być ileśtam, jak tygrys będę nap*erdalał chociażby jednego z nich zanim reszta mnie skopie w grupie... nie będę ściemniał, ale nie było dużo takich sytuacji... dlaczego?? może pewność siebie odstraszała podświadomie innych? wszystko żeby dojść do sedna u szczególnie młodych ludzi... jeżeli jesteś prześladowany, bity, dokuczają Tobie... ja też tam byłem... nikt mnie nie wspierał... sam musiałem się zmobilizować żeby dostać respekt... nie trać nadzieji młody człowieku,.bo ci co w grupie dokuczają, są najgorszymi tchórzami, a jak ich Ty naprzykład w grupie spotkasz... ten co kopał najbardziej i pluł na Ciebie, kilka dni później poniżał się i błagał o litość na kolanach... żenada.. więc pamiętaj, ja też tam byłem, też byłem nikim, bitym i dokuczanym... tylko zmieniłem to i była inna gadka.. uwierzyłem w siebie i zrobiłem coś ku temu.. nie poddawaj się, uwierz w siebie .. kimkolwiek jesteś... ludzie patrząc na mnie myślą że jestem typem który skopie babcię i ukradnie jej torebkę.. nic k*rwa bardziej mylnego, nienawidzę przemocy, zawsze stanę w obronie słabszego, każdą k*rwę która lubi się znęcać nad słabszymi bym zaj*ebał, honor to dla mnie rzecz święta, i wbrew pozorom mojego wyglądu mam respekt i szacunek do każdego który mi go okaże...
#oswiadczenie #wygryw #chwalesie #patologia
  • 4
  • Odpowiedz
@byku16:

dorastanie w patologii nauczyło mnie honoru

XDDDDDD

ten co kopał najbardziej i pluł na Ciebie, kilka dni później poniżał się i błagał o litość na kolanach

Szestastka w nicku to wiek?
  • Odpowiedz
@byku16:

nienawidzę przemocy

każdą k*rwę która lubi się znęcać nad słabszymi bym zaj*ebał, honor to dla mnie rzecz święta


Przyczynowosć i inferencja to słowa, które coś Ci mówią?
  • Odpowiedz