Wpis z mikrobloga

  • 1
@rdy u mnie minute jazdy autem mam tesco 24h czynne w sobte wczoraj do 23 albo nawet 24. Dzis sklepy osiedlowe otwate trzy :)
  • Odpowiedz
@krisip: kurł jak mnie rozsierdza porównywanie zakazu handlu do zakazu palenia w lokalach.
- bez palenia można przeżyć, większość nie pali, a jak nie palisz to przynajmniej nie zdechniesz na raka płuc (przynajmniej bezpośrednio od palenia)
- bez jedzenia już jest ciężko, a mało jest ludzi, którzy bez niego przeżyją.

O ograniczeniach prędkości już nic nie mówię, bo niektórym nie są potrzebne by się #!$%@? po drodze.

No ale logiki nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: No ale mierzysz się centymetrem i w taki sposób dobierasz sobie ubrania. Masz w paczce formularz zwrotny i możesz oddać z 8 powodów zamawiając w H&M na przykład.
  • Odpowiedz
  • 0
@BillyHerrington rozumiem ze masz zawsze pusta lodowke i umrzesz z glodu w niedziele? Dziw ze jeszcze zyjesz bez umiejętności jakiegokolwiek myślenia peryspektywicznego skoro wiadomo bylo ze sklepy beda zamkniete i miales tydzien na zrobienie zakupow. Ps. Via android. Ale co tam... z czytaniem widze masz problem nawet.
  • Odpowiedz
@krisip: akurat Twoje argumenty są śmieszne bo porównujesz zakazy bezpośrednio związane z życiem i zdrowiem obywateli (zakaz palenia) oraz fundamenty funkcjonowania państwa (podatki) do jakiegoś bzdurnego zakazu kupowania w niedziele wprowadzonego celem pocałowania w pupkę Solidarności która wprowadzenie owego zakazu forsowała. Poza tym jesteśmy państwem świeckim, nie każdy chodzi do kościoła i wierzy ze niedziela to dzieńBoży. Ile ludzi wolało iść do pracy w niedziele żeby później sobie odebrać wolne we
  • Odpowiedz
@Twinkle: super, mogłem podjechać do sklepu i kupić coś odrazu dobrego a teraz miałbym się bawic w zamawianie, odsyłanie itp. Zwłaszcza ze dużo rzeczy na pierwszy rzut oka wyglada fajnie ale jak się przymierzy i zobacz jak lezy to już nie jest fajne. Dla mnie wygodniejsze były zakupy w niedziele w odzieżówkach. Teraz będę musiał w tygodniu sobie załatwiać wolne żeby zrobić zakupy, kupić sobie jakieś ciuchy itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aquamarine nie ma nakazu pojscia do kosciola w niedziele. Laczenie tego faktu jest dla mnie skieszne i zenujace. Zakaz dziala w calej europie a oczywiście polaki marudza bo janusz musi jecuac w niedziele i ma mylne pojecie o tym czym jest wolnosc osobista bo dla niego wlasnie tym.
  • Odpowiedz
@krisip: mogli by zakazać w tygodniu robić zakupy a zostawic weekendy. Skoro ci jeden ch** to sobie planuj zakupy i rob w tygodniu kiedy inni nie maja czasu, albo niech ci mama robi. To ze ty, twoja rodzina albo ktoś jest głąbem i nie potrafi znaleźć pracy pon-pt od 8 do 16 to nie moja wina. Czy ja ja zmuszam pracować w sklepie w weekendy, niech zmieni prace. Ale jest ta
  • Odpowiedz
  • 0
@Ha2O handlowac moze wlasciciel ale nie mze do tego zmuszac w niedziele swoich pracownikow. Choc wolal bym aby byl przyus stawki 300% w niedziele. Janusz biznesu by sie zastanowil czy trzymać w pracy kogos caly dzien wtedy. We wszystkich branzach.
  • Odpowiedz
@Pomoc_i_FAQ: Według nas neiwolnictwo = zakazywanie. Chyba że dla ciebie niewolnictwo = wolność :D
1) Kto wcześniej ZMUSZAŁ do pracy w niedzielę? Nikt
2) Kto wczesniej ZMUSZAŁ do robienia zakupów w neidzielę? Nikt
3) Kto wcześniej nie pozwalał na spedzanie czasu z rodziną w niedzielę? NIKT
Jak można tego nie rozumieć.
Wcześniej był wybór, trochę WOLNOŚCI. Aktualnie tą wolność zabrano i pracownik który CHCE pracować w niedzielę NIE MOŻE. Osoba która
  • Odpowiedz