Wpis z mikrobloga

  • 160
@debustrol wiedz ze rozmawiasz z 35 latkiem z wlasnym biznesem, domem i dziecmi. Tyle na wstepie wiec nie wiem jak studenci dzisiejszy ale dobrze ze opowiedziales o swoich doświadczeniach. Coz to bylo takiego w twoim grafiku pochwal sie:) Wodeczka z ziomkami z pokoju obok czy partia csa? ;) Umrzesz teraz z glodu biedaczku bo w lodowce tylko swiatlo masz i robisz zakupy bez zadnego planowania tygodnia ponieważ ogarniala to dotychczas mama?
  • Odpowiedz
  • 4
@Chlopiec_z_drewna obecnie ludzie przechodza szok i dzieje sie to samo co przed kazdym wolnym dniem - ludzie wpadaja w szal i wukupuja sklepy. Okres przejsiowy mam nadzieje, przejdzie im i przejda do tego juz na porzadku dziennym niebawem. Fakt ze glupie społeczeństwo, musi sie przyzwyczaić. Z zakazem palenia tez byly lamenty i jakos zyjemy.
  • Odpowiedz
@debustrol i tyle masz do powiedzenia?:) Noc faktycznie musiala byc ciezka.:)


@krisip na pewno nie tak jak Twoja przy biznesie ;)

to wyobraz sobie, ze pracuje codziennie do godz. 18, a specyfika mojej pracy polega na tym, ze musze ciagle sie ksztalcic w czasie wolnym, w tym takze na szkoleniach w weekendy... I takie szkolenie mam np. w najblizsza sobote, co prawda od godz. 10.00 ale musze sie na nie przygotowac, wiec kiedy Twoj biznes byc moze zniesie jak Ty wyskoczysz sobie na zakupy od 8.00 do 10.00 w sobote za tydzien, tak ja juz nie dam rady tego zrobic... (No chyba ze niedziela handlowa, jeszcze nie sprawdzalem). No ale nie ma sie czemu dziwic, PiS to nic innego jak partia nieudacznikow dla nieudacznikow i stad takie wysrywy
  • Odpowiedz
  • 1
@debustrol o wadach ustawy pisalem juz dawno i proponoalem nawet inne rozwiazanie ktore by zapobieglo wykorzystywaniu pracowników przez januszy ale nie o tym ten watek tutaj. Jestes czlowiekiem a nie bezmyslna meduza wiec umiesz sie przystosowac do zmieniajacych sie warunkow czy nie? To sie przystosuj zamiast marudzic. Czy jestes jedynym czlowiekiem na swiecie ktorego dotyka zakaz handlu w niedziele? Zapytaj osoby ze szkolenia jak sobie radza albo bardzoej doswiadczonych w radzeniu
  • Odpowiedz