Wpis z mikrobloga

Stwierdzam że nic mnie bardziej nie cieszy jak dźwięk pękających dup Wielkich Państwa co dzisiaj zakupów nie mogą zrobić.


Mi osobiście wisi zakaz handlu w niedziele i obojętne gdzie bym nie mieszkał jednak absolutnie jestem przeciwny by #januszebiznesu zmuszali ludzi do pracy w te dni bo nie mam wątpliwości, że tak jest i wstydem jest, ze to musiała az zmienic ustawa.

Jest też drugi aspekt tej sprawy o czym nie
  • Odpowiedz
@Eligo: studia, praca, treningi. Jedynie niedziela wolna gdzie mogłem bez problemu podjechać i zrobić na spokojnie zakupy a nie w biegu między czymś a czymś. Teraz po pracy lece do biedry o 22:30 i muszę na szybko coś kupić, w sumie nawet nie wiem co chce bo dokładnie nie przejrzałem zapasów w domu. Super zakaz bulwo
  • Odpowiedz
@krisip: nieogarnięciu xD ale ty jebn### jestes. Jak ci państwo wprowadzi godzinę policyjna to będziesz mówił ze można było wyjść przed 22, to tylko twoje nieogarnięcie.
  • Odpowiedz
@debustrol: pewnie nawet ciuchy mu kupuje. Bierze bluzkę i porównuje. Na zakupy ciuchów potrzebuje więcej czasu bo trzeba poleciec po sklepach, przymierzać itp. Mu to nie robi bo mamusia w tygodniu lata
  • Odpowiedz
@debustrol biedra czynna w sobote do 23, wiele sklepow również. Było duzo czasu zrobic zakupy.


@krisip nie, nie bylo duzo czasu, wyobraz sobie ze ludzie maja bardziej napiete grafiki niz wykopki, ktore pedem #!$%@? z ostatniego wykladu zeby siedziec z lapkiem w lozku i czekac az mama przyniesie ciply obiad
  • Odpowiedz
  • 5
@debustrol wiedz ze rozmawiasz z 35 latkiem z wlasnym biznesem, domem i dziecmi. Tyle na wstepie wiec nie wiem jak studenci dzisiejszy ale dobrze ze opowiedziales o swoich doświadczeniach. Coz to bylo takiego w twoim grafiku pochwal sie:) Wodeczka z ziomkami z pokoju obok czy partia csa? ;) Umrzesz teraz z glodu biedaczku bo w lodowce tylko swiatlo masz i robisz zakupy bez zadnego planowania tygodnia ponieważ ogarniala to dotychczas mama?
  • Odpowiedz