Wpis z mikrobloga

Włączyłem z rana tv jak nigdy i pytanie na śniadanie w TVP, w przerwie reklamy i co? Lek na suchość pochwy. K---a, śniadanie jem, niedziela rano, dzieci sluchają. J----i dwulicowcy. Handel w niedziele zły ale reklama suchej cipy na śniadanie to już OK.
#telewizja #tvp #zalesie
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeciez to, ze takie reklamy lecą nie są niczym nowym


@laczka: ale nie musza leciec z rana w niedziele skoro mam rodzinnie spedzac czas w domu, a nie chodzic po sklepach.
  • Odpowiedz
@badtek tez mnie to w-----a. Dlatego nie oglądam juz tv. Nie wiem jak można sobie pozwalać na słuchanie reklam o suchych pochwach, pieluchach dla starych ludzi i ziołach na wzdęcia lub problemy z sraniem.
  • Odpowiedz
@laczka: to po kolacji niech lecą, albo w ogole niech nie lecą. Poza tym wiadome że na suchą cipke najlepszy lek to lizanie, a nie jakieś tabletki.
  • Odpowiedz
  • 7
@parhelia: radio w takim razie też.

Wpadam sobie do polskiego sklepu w UK, chce kupić parę rzeczy. Gra sobie polskie radio. No myślę fajnie. No i jeb, reklama na grzybicę pochwy.
K---a mać, kto do c---a jest odbiorca takich reklam, że ich tak dużo?
@Cryptonerd_io pomyślmy, może połowa społeczeństwa czyli kobiety? 75% kobiet przynajmniej raz w życiu przechodzi to zapalenie więc potencjalnych klientek jest sporo ;)
  • Odpowiedz
  • 9
@idzpanstont no nie mówię że przyjemnie się tego słucha ale w sumie część ciała jak każda inna. Do lekarza to wtedy jak te reklamowane leki czy maści nie pomagają a z tego co czytałam są bardzo skuteczne. Nie ma potrzeby by tracić czas swój i lekarza na wizytę.
  • Odpowiedz
@parhelia: ibum to lek przeciwbolowy na bazie ibuprofenu
Cały czas mam nadzieję, że w końcu zabronią reklamy leków i suplementów diety, bo to, co się dzieje w aptekach to absurd. Ludzie.probuja się sami leczyć, biorą to tonami i tylko.sobie szkodzą niepotrzebnie
  • Odpowiedz