Wpis z mikrobloga

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Zastanawia mnie przekrój orientacji na wykopie i podejściu do bi i homoseksualizmu, w kontekście dotychczasowych kontatków w tym temacie. Głównie chciałbym się zorientować w rozbieżnościach w podejściu do biseksualizmu wśród facetów i dziewczyn, przynajmniej na tym portalu.

Podzieliłem ankiete na czesc dla rozowych i niebieskich ktorzy uwaga, maja pierwszy raz za soba (obojętnie z kim).

Standardowo N i R to odpowiednio niebiescy i rózowe.
Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w odpowiedzi, podaję je tutaj, a w ankiecie jest tylko numerek odpo wraz z krótkim streszczeniem - lepiej jednak przeczytać pełne wyjaśnienie niż bazować na tych skrótach

Odpowiedzi od 1 do 5 są dla RÓŻOWYCH

1- Różowa - interesują mnie mężczyźni ALE fantaziuję o różowych i NIE CHCE realizować tych fantazji
2- Różowa - interesują mnie mężczyźni ALE fantaziuję o różowych i CHCIAŁABYM te fantazje zrealizować/nie wykluczam tego/coraz poważniej się nad tym zastanawiam
3- Różowa - miałam kontakty z różowymi ale jednak wolę facetów/nie zamierzam/raczej nie zamierzam w przyszłości tego powtarzać
4- Różowa - miałam kontakty z różowymi i w przyszłości chciałabym (przynajmniej czasami) znowu pobawić się z różową/w zasadzie wolę różowe od facetów
5- Różowa - interesują mnie wyłącznie faceci

Odpowiedzi od 6 do 10 są dla NIEBIESKICH

6- Niebieski - interesują mnie różowe ALE fantaziuję o facetach i NIE CHCE realizować tych fantazji
7- Niebieski- interesują mnie różowe ALE fantaziuję o facetach i CHCIAŁBYM te fantazje zrealizować/nie wykluczam tego/coraz poważniej się nad tym zastanawiam
8- Niebieski- miałem kontakty z facetami ale jednak wolę różowe/nie zamierzam/raczej nie zamierzam w przyszłości tego powtarzać
9- Niebieski- miałem kontakty z facetami i w przyszłości chciałbym (przynajmniej czasami) znowu pobawić się z facetem/w zasadzie wolę różowe od facetów
10- Niebieski - interesują mnie wyłącznie różowe

Jakie jest twoje podejście do orientacji seksualnej?

  • R - wolę N - myślę o R - nie chcę próbować 5.3% (8)
  • R - wolę N - myślę o R i chyba tego spróbuję 5.3% (8)
  • R - bawiłam się z różową - zostaję przy facetach 3.3% (5)
  • R - bawiłam się z różową - chcę to robić nadal 2.0% (3)
  • R - interesują mnie wyłącznie faceci 12.6% (19)
  • N - wolę R - myślę o N - nie chcę próbować 2.0% (3)
  • N - wolę R - myślę o N i chyba tego spróbuję 7.3% (11)
  • N - bawiłem się z facetem - zostaję przy różowych 2.0% (3)
  • N - bawiłem się z facetem - chcę to robić nadal 5.3% (8)
  • N - interesują mnie wyłącznie różowe 55.0% (83)

Oddanych głosów: 151

  • 4