Wpis z mikrobloga

@kreA: kurde, to nawet ładnie wygląda jak na mobilki. To serialnie działa i można grać w 100 na serwerze? To komórki już takie cuda potrafią? Mój laptok by tego nie uciągnął.
  • Odpowiedz
@kreA: Tam faktycznie jest 100 osób czy większość to boty? Zagrałem dwa razy i dwa razy wygrałem i aż mnie to dziwi, bo na PC lamie niesamowicie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NAGI: Do tego trzeba być niespełna rozumu żeby tak budować swoją samoocenę. rywalizacja pierwsza klasa 90 na 5 calowym dotykowym ekranie i jeden matoł myszką.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fearcd: jakie budowanie samooceny...
Wiem, że z drugiej strony to wygląda beznadziejnie, ale chyba mogli to przewidzieć, że ludzie wymyślą granie na emulatorze za darmo w to samo, co inaczej kosztowałoby 80zł, więc mogłoby wykrywać kto na czym gra i ich na osobne serwery wrzucać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NAGI: Wybacz za ten tekst, nie miało być ad persona. Fakt jest taki że jest masa oszołomów tak grających, ba nie trzeba do tego nawet emulatorów, wystarczy jakąkolwiek myszka podłączona do telefonu przez otg. Niszczy to tylko zabawę innym graxzom, ale dzieci się jaraja bo najlepsze są.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fearcd: to mi nie chodzi o świadomość przewagi nad innymi i wygrywania nieuczciwego, tylko wygody grania na monitorze komputera, bo jakoś fortnite może być darmowy

resztą w jedną i drugą grę zagrałem łącznie z 5 męczy, więc nie będę tu się wykłócal
  • Odpowiedz