Wpis z mikrobloga

@thalotor:
@swango: nie po to płacę milion monet aby mieć i7/dedyka żeby potem ściągać naklejkę przypominającą o zajebistości mojego lapka... Prestiż ma być widać, a nie... Ale te duże naklejki to potwierdzam, rak, którego już nie na w sensownych lapkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swango: mi po 4 latach się tak trochę róg jednej zagiął i mi się przykro zrobiło bo już się polubiliśmy z tymi naklejkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@swango: @Malorne: @SanFable: dzięki mircy za super #protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz jak będę chciał rozpoznać debila, to mu coś na lapku pokarzę, jak mu choć powieka drgnie, to już wiem, że debil.
Ależ to trzeba życia nie mieć, żeby się takimi duperelami przejmować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz jak będę chciał rozpoznać debila, to mu coś na lapku pokarzę, jak mu choć powieka drgnie, to już wiem, że debil.

Ależ to trzeba życia nie mieć, żeby się takimi duperelami przejmować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Fafnucek: debil chce innych wyzywać od debili, do czego to doszło ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@swango: Ale naklejki typu "intel inside" też się liczą? Bo ja mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A na serio, kiedyś regularnie się widywało u ludzi telewizory z naklejkami na obudowie a czasem nawet na ekranie, opisującymi funkcje czy technologie w tym tv. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ich nie zdejmują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie dopiero teraz się zorientowałam ze na macbooku mi zadnej naklejki nie przylepili. Wcześniej 3lata acer mial swoje naklejki az do śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@mayek Intel inside są mniej kontrowersyjne, ale ja jestem zdania że te też trzeba usuwać. MacBooki na przykład są dość drogie i nie mają żadnych naklejek.

Pewnie Apple zabroniło naklejać, żeby MacBook nie przypominał najtańszego Lenovo z reklamy mediaexpert w radiu.
  • Odpowiedz
Teraz jak będę chciał rozpoznać debila, to mu coś na lapku pokarzę, jak mu choć powieka drgnie, to już wiem, że debil.


@Fafnucek:

debila to sie rozpoznaje po bledach ortograficznych xD
  • Odpowiedz
@swango: A mnie to wali, mam taką naklejkę i nie chce mi się jej odklejać, bo potem zostanie brzydki ślad i trzeba będzie szorować, a jestem leniem xD jezu co za problemy masz człowieku, ja p------e.
  • Odpowiedz