Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #friendzone
Nie wiem co mam robic. Teraz chyba bardziej zwracam sie do rozowych bardziej ale nie wiem. Otoz jestem rozowym no i mam "kolezke". Oboje po 18 lat. Chodzimy do roznych szkol ale kontakt jakis byl utrzymywany ktory z biegiem czasu byl coraz lepszy. Dodam ze on jest bardzo niesmialy i zamkniety w sobie - wlasciwie jestem jedyna dziewczyna, ktora zwrocila na niego uwage. Zawsze mi imponowal, madry i taki skryty, lubil rzeczy o ktore bym go nawet nie podejrzewala :p mamy bardzo odmienne od siebie umiejetnosci - on bardzo into matematyka i fizyka a ja w rysunek i ogolnie pojeta plastyke. No ale w sumie to niewazne bo pomimo tego dogadujemy sie fajnie, zawsze ja do niego podbijalam i tak bylo dobrze. Pomyslalam zeby dac mu szanse i sobie i zeby zobaczyc jak by to bylo. Ale no jakos nie umiem sie przelamac - z biegiem czasu wydaje mi sie moze udaloby sie ale nie ma co gdybac bo nie znam przyszlosci. Wiem ze on od zawsze mial cos do mnie ale kiedy przyszedl ze mi to wyznal w nieco zenujacy w moim odczuciu sposob to jakos pojawila sie we mnie blokada ze no bardzo bym chciala ale nie. I no mozna by pomyslec ze koniec tematu, ale on ciagle mi w glowie siedzi, nie wiem co robic (,) nie chce bawic sie w zadne gierki ale tez chcialabym go naprowadzic "co z czym sie je". Ale cos mnie w nim odpycha, nie wiem czy to jego takie poczucie przegrywu czy wyglad, ale chlopak nie wyglada przesadnie zle.. nie wiem, ale chce wiedziec co mi w glowie siedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) mysle nad tym caly czas i nie wiem co zmienic, na pewno ja tez cos psuje ale nie wiem czego sie zaczepic, do czego odniesc ehhhhh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na Twoim miejscu bym się cieszył, jeśli gość jest nieogarnięty ale mądry to masz materiał na świetnego faceta. Jednak nie każda kobieta jest w stanie sobie wychować faceta, więc dobrze przemyśl czy to temat dla Ciebie, żeby go nie skrzywdzić.
  • Odpowiedz