Wpis z mikrobloga

Mirki jadę na majówkę do Positano, mała górska miejscowość wzniesiona na klifie u wybrzeża Włoch. Jestem podjarany bo to bardzo moje klimaty wypoczynkowe plus to, że w koło jest mnóstwo miejsc do zwiedzenia jeszcze lepiej na mnie działa. Z tego tytułu robię #rozdajo wylosowana osoba dostanie ode mnie butelkę lokalnego trunku oraz prezent niespodziankę. Dla chętnych mogę zakupić pierdoły typu magnes na lodówkę czy pocztówkę (ʘʘ)

#podrozujzwykopem #wlochy #majowka #podroze
Pobierz P.....z - Mirki jadę na majówkę do Positano, mała górska miejscowość wzniesiona na kl...
źródło: comment_WdoJNP5w8HI1Bkpq7bBRzAf8ZZ6oCpV4.jpg
  • 56
@Pirat_Brodacz
Jade do positano jutro rano, dam ci znać. Plan jest taki zeby do sorrento dojechac pociagiem, a potem autobusem w strone amalfi. Szkoda sie stresowac wypozyczonym autem po tych waskich drogach ;)
@Pirat_Brodacz dwa litry wina na drogę i zapomina się o niedognosciach. I podziwiasz sobie w drodze widoki zamiast martwic się czy się wyrobisz w zakrecie ;)
Jutro się w sumie przekonam na własnej skorze ;)
@Pirat_Brodacz: ahhhh Mirku zajebiscie bedziesz mial! Bylem tam 2 lata temu na sylwestra. Mysle zeby tam jeszcze polecieć (ʘʘ) zatrzymałem się w hotelu la maliosa d'arienzo. Przyjacielem właściciela hotelu jest bardzo sympatyczny Pan z Polski ^^ wiec jeśli bedziesz miał w Positano jakiś problem to koniecznie się tam Mirku udaj. Ten pan pracuje tam już 20 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)