Wpis z mikrobloga

Mirki jadę na majówkę do Positano, mała górska miejscowość wzniesiona na klifie u wybrzeża Włoch. Jestem podjarany bo to bardzo moje klimaty wypoczynkowe plus to, że w koło jest mnóstwo miejsc do zwiedzenia jeszcze lepiej na mnie działa. Z tego tytułu robię #rozdajo wylosowana osoba dostanie ode mnie butelkę lokalnego trunku oraz prezent niespodziankę. Dla chętnych mogę zakupić pierdoły typu magnes na lodówkę czy pocztówkę (ʘʘ)

#podrozujzwykopem #wlochy #majowka #podroze
P.....z - Mirki jadę na majówkę do Positano, mała górska miejscowość wzniesiona na kl...

źródło: comment_WdoJNP5w8HI1Bkpq7bBRzAf8ZZ6oCpV4.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 1
@Lewic Loty na dwie osoby znalazłem za 550 zł w obie strony bezpośrednio do Neapolu. Tam wynaujemy auto za 350zl na cztery dni. Chyba największa ulga to nocleg za darmo, na miejscu znam menadżerkę jednego z hoteli właściwie to rodzina i ona ma do swojej dyspozycji apartament w którym będziemy spać, tyle jeśli chodzi o koszta podstawowe, reszta to wiadomo ile weźmiemy tyle weźmiemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pirat_Brodacz: byłem tam, ogólnie Positano jest małe i urocze. Polecam odwiedzić od razu Sorrento i Amalfi - kursują busy za 8€ po całym wybrzeżu i wysiadasz gdzie chcesz :)
  • Odpowiedz