Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że większość korzysta z portali randkowym jednak w jednym celu - łatwego, anonimowego seksu :)
Ale myślę, że warto próbować tylko dobrze ustaw sobie w opisie czego faktycznie oczekujesz, żeby już na wstępie trochę przerzedzić grono chętnych
  • Odpowiedz
@minut: Możesz założyć, ale raczej nie z nastawieniem, że znajdziesz tam miłość życia. Do portali randkowych trzeba mieć dystans, bo to miejsce do poznawania ludzi, jak każde inne. Chyba nie wychodzisz na ulicę z nastawieniem, że dzisiaj poznasz miłość życia?
  • Odpowiedz
@minut: 2 lata temu założyłem konto na Tinderze. Miałem spotkanie z jedną osobą. Od tych 2 lat jesteśmy razem. To chyba odpowiedź na pytanie "Czy da się?". Nie czytaj wykopowych frustratów, że w necie są tylko zboczeńcy, sebiksy, idioci. Są też wartościowi ludzie, rzeczywiście potrzeba szczęścia, ale szukając w necie nic Cię to nie kosztuje, a wreszcie może się udać :) Tak więc szukaj, a znajdziesz.
  • Odpowiedz
@minut: Żadna z tych aplikacji nie jest dobrym rozwiązaniem na wsi ¯\_(ツ)_/¯

Zresztą... na wsi wszyscy się znają, po co ci aplikacja xD To ma pomagać w miastach.
  • Odpowiedz
@minut: dziewczyno doświadczenia Ci nie brak, wnioskuje, że brzydka nie jestes, Slonce świeci, ciepło sie robi, wyjdz na ulice, usmiechnij sie do jakiegos Mirka, a nie bedziesz przeswietlac sobie oczy i zakochiwac sie w cyferkach. Co za czasy...(°°
  • Odpowiedz