Wpis z mikrobloga

jaki rom na #mi6
i jak wygląda u was powiadomienie ze spotify na globalu? bo u mnie jest czarne przez co kompletnie nie czytelne. Ręce mi już opadają w każdym romie coś nie działa albo zamula...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mjestem: miałem czarne powiadomienie i czarny font
wskoczyłem teraz na global deva i jest ok
tzn czarne powiadomienie i biały font
  • Odpowiedz
@kamilspl: MIUI 9.5 już jest od dawna, dokładniej to 9.5.3.0 OCAMIFA, oczywiście Global Stable, i faktycznie w ostatnim update naprawili Spotify, tyle że dalej nie da się mu ustawić priorytetu żeby był na samej górze więc jak się pojawi kilka powiadomień to Spotify spada na dół
  • Odpowiedz
@Dave987654321: @pawelkoszalin2: no dobra, rozumiem wgrywam oprogramowanie za pomocą recovery? Kiedyś takie coś robiłem, teraz trochę się boję.
Nie ma może czegoś w stylu "chcę zostać testerem" i przełącza mi repozytoria z stable na dev, mam nowszą wersję i częstsze aktualizacje?
Przynajmniej podobnie to działa pod linuksem.
  • Odpowiedz
@kamilspl: Jest też takie coś jak romy Dev, jest Global Stable i Global Dev, również jest China Stable i China Dev, tyle że o ile dobrze pamiętam romy Dev nie przechodzą Safeneta więc nie działa między innymi Android Pay oraz nie da się ściągnąć apki Netfliksa ze sklepu Play
  • Odpowiedz
@kamilspl: Ale 9.5 jest w oficjalnej dystrybucji, to jest normalny Global Stable, u większości normalnie się aktualizuje OTA ale na przykład ja z ciekawości ściągnąłem od razu jak wyszedł i wymusiłem aktualizację z paczki.
EDIT: Czy obaj mówimy o Mi6?
  • Odpowiedz
@kamilspl: Tak, to jest to. Widzę że dla wybranych dostępny był trochę wcześniej i to dlatego mi się nie pokazywał.

Generalnie jest tak że najpierw aktualizacja jest udostępniana wąskiemu gronu żeby wyłapać jakieś krytyczne błędy, a potem, jeżeli nie będzie większych uwag, jest udostępniana dla wszystkich. Dlatego właśnie słyszy się o wycofywanych aktualizacjach, po testach na małej grupie klientów jeżeli są jakieś problemy po prostu reszta nie otrzymuje aktualizacji aż
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Zainstalowałem aktualizacje z podesłanej przez Ciebie paczki.
Jeszcze nie miałem czasu się nią bardziej pobawić, ale niewiele zmienili jak na 1,5gb.
Dodatkowo ponownie mam problem z powiadomieniami. Do tej pory włączyłem wbudowany w system schowek pozwalający wrzucić tam powiadomienia oznaczone jako nieważne. Leciały tam wszystkie informacje o możliwości zmiany klawiatury, czy że coś działa w tle. Zabrali tą funkcję... Ale za to spotify wygląda lepiej.
  • Odpowiedz