Wpis z mikrobloga

Może mirki i mirabelki będziecie zainteresowani AMA? Mogę Wam przybliżyć jak działa jedna z lepszych kibicowskich bojówek w Polsce i wspomnę również o tych z którymi miałem doczynienia w mniejszym lub większym stopniu. Również troszke mogę Wam wspomnieć o części półświatka w Krakowie oraz Poznaniu #ama #ekstraklasaboners #kibole #mirkohooligans
  • 135
  • Odpowiedz
@Misglebiss: Przetasowania na Podkarpaciu mają podłoże czysto chuligańskie. Zabawnie to wygląda, ale w momencie gdy Motor jednoczny cały wschód, kontakty z Jagą, Hetmanem, Radzyniem i do tego podbijanie do koalicji Stal&Karpaty to takie zwrócenie się ku sobie koalicji Stalówki i Stal&Karpaty, którzy odmówili motorynce wydaje się naturalne. Tym bardziej, że była zgoda Sovia waflowała się z JKS-em największą kosą Polonii Przemyśl.
Co do sukcesu WSH i PF to być może
  • Odpowiedz
@Misglebiss: tak wiec mirko. W czwartek w godzinach popołudniowych odpowiem na wszystko pytania. Jak mogę się zweryfikować Bialkowi ? Jestem teraz troszkę zabiegany wiec ulatwicie mi zycie bo raczej nigdy bym nie pomyślał, ze dojdzie do tej sutuacji ale życie pisze różne scenariusZe jak widać
  • Odpowiedz
@Misglebiss: dawaj to ama! i chyba po zatrzymaniach sprzed paru dni WSH/PF pewnie trochę straci, tylko zastanawia mnie jak bardzo się teraz zmienią wpływy WR w Małopolsce i jak bardzo się zmieni sytuacja w KRK
  • Odpowiedz