Wpis z mikrobloga

Może mirki i mirabelki będziecie zainteresowani AMA? Mogę Wam przybliżyć jak działa jedna z lepszych kibicowskich bojówek w Polsce i wspomnę również o tych z którymi miałem doczynienia w mniejszym lub większym stopniu. Również troszke mogę Wam wspomnieć o części półświatka w Krakowie oraz Poznaniu #ama #ekstraklasaboners #kibole #mirkohooligans
  • 135
  • Odpowiedz
@Misglebiss dlaczego uwazasz pradniki za niebezpieczne? z tego co slyszalem pradnik bialy to obecnie spokojna dzielnia, na czerwonym roznie. Zdecydowanie gorzej wypada poludnie jak wspomniales.
  • Odpowiedz
@mor3nko: mieszkałem kiedyś niedaleko PB i wydaje mi się, ze na PB może być niebezpiecznie ze względu na sąsiadujące niedaleko osiedle/teren Cracovii - Kuznicy Kolatajowskiej/Marczynskiego, ale pewien nie jestem. Czekamy na odpowiedz OP’a.
  • Odpowiedz
  • 1
@Misglebiss Czy to prawda, ze Banda Motor za powiedzenie "Ruch bije lepiej" miala zostać lamana w pociagu wracajacym o ile mnie pamięć nie myli ze Szczecina? Awantura Lech & Lks vs Motor
  • Odpowiedz
: @Gennwat: na chwile obecna na PB może być w miarę bezpiecznie aczkolwiek tez nie do końca. Osoby Kuznicy i Marczynskiego odpuściły już sobie te zabawy albo są w kryminałach. Moze być jedynie niebezpiecznie ze względu na młodych nie dobitkow z Azorów
  • Odpowiedz
@BlueBernie @Misglebiss @Gennwat $#@ jak w 13 dzielnicy, bójcie się dalej/siejcie strach, że w Krakowie i Nowej Hucie nie można wyjść bezpiecznie na pole. To nie lata 90-te, 2000-czne gdzie rzeczywiście były częste wjazdy na wrogie osiedla i dostawały przypadkowe osoby.
  • Odpowiedz
@Misglebiss

WSH z PF zrobiło świetny ruch. Z punktu widzenia gangusow.

Prawda, każdy choć trochę obyty w temacie wie, że ten układ hools tak naprawdę nie ma nic wspólnego z chuliganką.

A Sandecja? Sącz Będzie uzależniony od WSH i PF bo będzie to dla nich korzystne pod względem $

Bullshit. Sandecja nie obraca się w dragach, a już na pewno nie na skalę krajową.

Co do samej chuliganki, to to co teraz
  • Odpowiedz
@bartpl. Zeby policja nie rozskminila ani nikt po pały niezadzwonil 2) a dlaczego nie? Wkoncu strata by była w zasobie ludzkim oraz to że taka osoba przeważnie trenuje sztuki walki
@i_am_freethinker. Pamiętam jak jeden ze znajomych śmiał sie z rosjan ze oni wyslalaja zawodnikow MMA ktory z klubem maja tyle wspolnego co Wykop z asfaltem w Zgierzu
  • Odpowiedz